חדשות

רשת סלאח דבאח תרמו מכונת הנשמה

חדשות28 במרץ 2020    דקה אחת
0
רשת סלאח דבאח תרמו מכונת הנשמה
בעלי הרשת עם מנהל בית החולים ד"ר מסעד ברהום. צילום: עומר קאסם

 

הסיטואציות ההומניטריות הבולטות ביותר הודגמו היום על ידי הצעד המבורך שנעשה על ידי רשת שיווק דבאח , שהגיבה לקריאתו של בית החולים נהריה וענתה לדרישה בתרומה של מאה אלף ₪  לרכישת מכונת הנשמה מלאכותית לבית החולים עם התפרצויות וירוס הקורונה.

הףבתקופה האחרונה היינו עדים לסיטואציות הומניטריות רבות עבור רשת השיווק דבאח, שתרמה סכום דומה של מאה אלף שקלים למחלקת הלב בבית החולים רמב”ם.

נציג הבעלים של רשת השיווק מר אחמד דבאח הוסיף , אנחנו , הערבים והיהודים שחיים במדינת ישראל , חובתנו לחיות יחד ולהיאבק יחד לטובת אזרחי המדינה עם התפרצות הנגיף הקטלני והוסיף , אני פונה לכל חבריי אנשי העסקים ערבים כיהודים להושיט יד ולתרום למערכת הבריאות ובמיוחד בתי החולים למען בריאות כל תושבי המדינה. מנהל בית החולים ד’ר מסעד ברהום הודה והביע את הערכתו למר אחמד דבאח על תרומתו הנדיבה ועל כך שהגיב מידית לבקשת תרומה מבית החולים, למתן טיפול רפואי הולם לאזרחים.

ד”ר מסעד ברהום, המנהל הרפואי של בית החולים הגלילי המערבי, הוסיף כי מכונת ההנשמה המלאכותית, שנתרמה על ידי רשת שיווק דבאח, נחשבת לזינוק איכותי במתן שירותי רפואי לאזור , מרגשת ומוערכת מאד.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה