חדשות

כמה מבודדי בית נמצאים ביישוב שלכם? התמונה מלאה

חדשות22 במרץ 2020    דקה אחת
0

משרד הבריאות פרסם את מפת מבודדי הבית והנתונים עולה כי באר שבע נמצאת במקום הרביעי במספר הבודדים. אז כמה מבודדי בית יש ביישוב שלכם?

כמה מבודדי בית נמצאים ביישוב שלכם? התמונה מלאה
צילום אילוסטרציה: ingimage

משרד הבריאות פרסם אתמול את מפת מבודדי הבית. המפה מציגה את כמות האנשים הנמצאים בבידוד בית על פי הרשויות המקומיות להם יותר מ5000 תושבים.

מהנותנים עולה כי בבאר שבע מספר מבודדי הבית הוא 2834 מבודדים והיא נמצאת במקום הרביעי. באופקים מספר מבודדי הבית עומד על 226 ובנתיבות 221. מהנותנים עולה עוד כי ביישוב להבים ישנם 19 מבודדי בית אך היא נמצאת במקום התשיעי בארץ ביחס של מבודד בית על כל 1000 תושבים. בעומר 130 מבודדי בית ובמיתר 142.

מהנתונים עולה כי ביישובים הבדואים מספר המבודדים הוא קטן ביחס לשאר המקומות. ברהט 174 מבודדי בית וביישוב אבו קרינאת מספר המבודדים הוא הנמוך ביותר ועומד על שני מבודדים בלבד.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

בשורה אמיתית לנגב

המאבק הצליח וקברניטי הנגב יכולים להיות מרוצים אחרי ההחלטה לפתיחת מעטפות המכרז בפרויקט קריית המודיעין. יו"ר ועד הפעולה "ישראל למען הנגב" ד"ר אתי לוצאטו מוחה על האמירה שיוחסה לרמטכ"ל אביב כוכבי לגבי הפיכת "לקסוס" המודיעין ל"סוסיתא" עם העברתו דרומה, ומדגישה: "המציאות טופחת על הפנים באמירה הזאת. הכוכבים מתחילים להסתדר"

חדשות9 ביולי 2020    11 דקות
0

חשש בבית החולים סורוקה מהעלייה במספר הנדבקים...

19 מאושפזים במחלקה לקורונה בבית החולים סורוקה

חדשות9 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה