חדשות

צו סגירה לעסקים שהפרו את צו הבריאות העם

חדשות18 במרץ 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל הוציאה צו סגירה ל20 ימים לשני עסקים שהפרו את צו בריאות העם (תיקון 10) תוך סיכון האוכלוסייה

צו סגירה לעסקים שהפרו את צו הבריאות העם
צילום: דוברות המשטרה

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: בתם שימוע שנערך הוצא בידי משטרת ישראל צו סגירה מכח סעיף 78 לפקודת המשטרה וזאת למשך 20 ימים לבעלי שני עסקים “מסעדת פופאי” ו “חמישה כוכבים” בית קפה- נרגילה בשגב שלום- וזאת כי הפרו את צו בריאות העם למניעת הפצת נגיף הקורונה והפעיל עסקו כבשגרה*.

במסגרת פעילות האכיפה של משטרת ישראל–תחנת ערוער לסיוע למשרד הבריאות בבלימת התפשטות בריאות נגיף הקורונה בישראל, ובהמשך לכך שביום 16.03 בוצעו ביקורות בעסקים הפועלים בניגוד לצו בריאות העם, הובחן כי נפתחו בשנית בתי העסק בתאריך 17.03 ובהם לקוחות ישובים.

בעלי העסקים זומנו לשימוע בפני מפקד תחנת ערוער בליווי מקצועי של תביעות רישוי דרום, בסיומו הורה על סגירת המקומות וזאת למשך 20 ימים.

המדובר בבעלי עסקים אשר הפרו את צו בריאות העם ובכך סיכנו את הציבור.

  1. במשטרת ישראל קראו לציבור כולו ללא יוצא מן הכלל, לקיים הנחיות משרד הבריאות כלשונן ולא לחשוף את הציבור לסכנה בריאותית. במשטרה ציינו כי לאאם  תיוותר ברירה משטרת ישראל תפעל בשיתוף כלל הגורמים על מנת למצות את הדין עם כל מי שיבחר להתעלם מהוראות משרד הבריאות ויגרום במעשיו, ברשלנות או במתכוון, להתפשטות נגיף הקורונה ופגיעה בבריאות הציבור

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה