חדשות

גאווה ארצית

חדשות16 במרץ 2020    2 דקות
0

באר שבע ואופקים בין שש רשויות שזכו בפרס החינוך לרשויות

גאווה ארצית
מצוינות ברובוטיקה. צילום: באדיבות עיריית באר שבע

שר החינוך, רפי פרץ ומנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב, הודיעו היום (ב’) לשש רשויות על זכייתן בפרס החינוך לרשויות לשנת 2019 (תשע”ט). בין הרשויות, 2 מהנגב, העיר באר שבע ואופקים. חברי ועדת הפרס, בראשותה של המשנה למנכ”ל סיירו ברשויות, ובחנו את העשייה שלהן מקרוב. הם התרשמו שהזוכות מקדמות לצד חדשנות פדגוגית גם ערכים חברתיים שהניחו תשתית של ערבות הדדית וקהילה צומחת. תחומי המעורבות האישית והחברתית בקהילה יחד עם טיפוח האקלים החינוכי הפכו לדגלים מרכזיים וסמני דרך של כל רשות שמהוות מודל לחיקוי. מכלול העשייה העשיר זיכה אותן בפרס איכות ומצוינות.

השר רפי פרץ אמר, “פיתוח הפריפריה מניב פירותיו ויש שכר לעמלנו. עם כניסתי לתפקיד, הגדרתי את פיתוח הפריפריה וצמצום הפערים כיעד מרכזי וכדגל אותו מערכת החינוך חייבת להניף. אני שמח שמרבית הרשויות המצטיינות מגיעות מהפריפריה, רשויות שהשקיעו בחינוך, טיפחו מצוינות, ותרמו תרומה משמעותית לחברה. אני מברך את הרשויות על קבלת הפרס, נמשיך לפעול ולהגדיל את הפיתוח בחינוך בפריפריה ומקווה שגם בשנים הבאות נראה הישגים יפים כאלו״.

מנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב: “מערכת החינוך צועדת קדימה ומכשירה את תלמידיה לעולם של המחר, לעולם משתנה שמצריך מגוון רחב של מיומנויות, והיא עושה זאת בזכות פועלם של אנשים מצוינים, שהובילו את הרשויות שלהם לזכייה בפרס החינוך היישובי לשנת תשע”ט. הרשויות הזוכות הצטיינו בחדשנות פדגוגית, בערבות הדדית ובחינוך לערכים, הצעידו את בוגריהן לשגשוג ולצמיחה, ואנו גאים בהם על הישגיהם”.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ’ הוסיף, ” לצוות מינהל החינוך בעיר באר שבע: לד״ר חפצי זוהר-מ״מ וסגנית ראש העיר- מחזיקת תיק החינוך, לזהבה הראל- ראשת מינהל החינוך ולכל צוות מינהל החינוך, למנהלות ולמנהלים הנפלאות והנפלאים, למורות ולמורים המסורות והמסורים, לגננות ולסייעות המדהימות, לעובדות ולעובדי המנהלה המקצועיים, לחברת כיוונים ולכל מוסדות החינוך והחינוך המשלים, להנהגת ההורים העירונית השותפה הגדולה שלנו ולוועדי ההורים בבתי הספר ובגני הילדים ולתלמידות ולתלמידים המקסימות והמקסימים שלנו. ברכות על פרס החינוך הארצי לעיר באר שבע לשנת 2019 הן בתחום ההישגים והמצוינות והן בתחום הערכי. אני גאה בכולכן/ם, הפרס הזה כולווווו שלכן/ם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

מגדל החיות של דנה

מה עושה גננת שנמצאת בשבתון ובסגר? ממציאה משחק

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת
0

אפס סובלנות

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' שוחח הבוקר עם השר לביטחון פנים בנוגע לריבוי מקרי האלימות והפשיעה בבאר שבע

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה