חדשות

בשורה לעסקים

חדשות16 במרץ 2020    דקה אחת
0

חברת החשמל תקדם תשלומים לעשרות ספקים בהיקף של כ 100 מיליון ש"ח

בשורה לעסקים
נשיא התאחדות התעשיינים. צילום: יוסי אלוני

חברת החשמל הודיעה כי הקימה צוות ייעודי בראשות מנכל חברת החשמל עופר בלוך, חטיבת הכספים ואגף הרכש אשר בחן את כל האמצעים האפשריים להקלה על ספקים קבועים של חברת החשמל וזאת על רקע הפגישה בין יושב ראש  החברה , יפתח רון טל וד”ר רון תומר , יושב ראש התאחדות התעשיינים. לאחר מיפוי מהיר של צרכי הספקים הוחלט על הקדמת תשלומים מיידית. ספקים, ובהם עסקים קטנים ובינוניים ותעשייה אשר הגישו חשבוניות לתשלום בגין שירותים ומוצרים אשר סופקו לחברה ייהנו מתשלום מידיי במזומן במקום תנאי התשלום הקבועים בחוזה . בין הספקים אשר יקבלו תשלום מיידי : קבלני תשתיות, יצרני ציוד קריטי לרשת החשמל, קבלני ניקיון ושמירה וכן ספקים נוספים בדגש על עסקים קטנים ובינוניים.

עופר בלוך , מנכ”ל חברת החשמל אמר, “הספקים שלנו הם השותפים שלנו. שותפים לדרך, להצלחה וליציבות של החברה. הקדמת התשלום תספק בטחון להמשך רציפות תפעולית של שני הצדדים. מדובר במהלך שהינו הצלת נפשות מידית. אחריות לאומית היא היסוד של חברת החשמל. בעת חירום כזו, אנחנו מרגישים חובה להירתם ולסייע לעסקים שקשה להם יותר”.

נשיא התאחדות התעשיינים, ד”ר רון תומר: “אני מודה ליו”ר חברת החשמל, אלוף (מיל’) יפתח רון-טל, על הפעילות המהירה למען התעשייה הישראלית שנמצאת באחד המשברים הקשים בתולדותיה. אני מקווה שחברות נוספות בתחום האנרגיה ובמשק בכלל ילכו בעקבות חברת החשמל ויציעו הקלות משמעותיות למפעלים שמלווים

כתבות נוספות בחדשות

0

צעירה הותקפה על ידי בני משפחה אחת...

הצעירה ברחה דרך החלון והמשטרה עצרה את החשודים

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת
0

עלייה בנתוני התחלואה ברחבי הנגב

בבאר שבע נוספו 24 חולים ב-3 הימים האחרונים. כמה נוספו ביישוב שלכם

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה