חדשות

פנחס אופק איננו

חדשות16 במרץ 2020    דקה אחת
0

פנחס אופק, יקיר העיר באר שבע ומאנשי התרבות והאומנות הוותיקים בבאר שבע הלך היום לעולמו

פנחס אופק איננו

אופק, בן 82 היה תושב באר שבע משנת 1961. הוא היה מורה ומחנך למוסיקה בבתי ספר יסודיים בעיר ושימש שנים רבות כסגן מנהל ומרכז חינוך במקיף א’ בעיר שם גם הקים את המגמה למוזיקה ואת פרויקט הפופרה שרץ עד היום בבית הספר. הוא היה ממקימי הקונסרבטוריון העירוני בבאר שבע, הקים והדריך חבורות זמר. בשנת 1996 קיבל את פרס שר החינוך “אות מורה לחיים” בתחום החינוך האמנותי. אופק כתב במשך שנים את מדור התרבות בעיתון שבע. לאחרונה השיק  את ספרו “צלילים ישראליים” שמסכם 60 שנות תרבות ואמנות.

ראש העיר רוביק דנילוביץ’ ספד לאופק ואמר, “עצוב וכואב. פנחס אופק, יקיר העיר באר שבע, מאושיות התרבות והאמנות בבאר שבע ובנגב, הלך לעולמו. פנחס הצמיח לאורך שנותיו, כאיש חינוך, כוכבי בידור, שחקני תיאטרון, מוזיקאים ואנשי אמנות בכירים, לתרבות הישראלית. הוא היה בן אדם, מענטש, עם חוש הומור נפלא. פנחס יחסר לנו מאוד. תנחומינו למשפחתו היקרה. יהי זכרו ברוך”.

 

 

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה