חדשות

אנשים טובים באמצע הדרך

חדשות15 במרץ 2020    דקה אחת
0

"המצב קשה, אז אל תשלמי שכירות החודש", אמרה למיקי לוי, בעלת הפאב בית קפה "ביאליק" בשכונה ב'

אנשים טובים באמצע הדרך

משבר הקורונה והאיסור על פתיחת מקומות הבילוי והפנאי יוצר מצב בו לבעלי העסקים אין הכנסות אך מצד שני ההוצאות ממשיכות. מסתבר שישנם אנשים טובים באמצע הדרך שמבינים את התקופה הבעייתית חברים לקראת בעלי עסקים, במקרה הזה בשכירות.

מיקי לוי, הבעלים של הפאב ובית הקפה “ביאליק” בשכונה ב’ בבאר שבע מספרת כי שמחה לדעת שישנם אנשים שמבינים כמה התקופה היא בעייתית לכולם, “הבוקר קיבלתי טלפון מבעלת הנכס שאמרה שבהתייעצות עם בעלה, שהוא בעצמו עצמאי בעל עסק באר שבעי בשם “ג’ובאני”, הם החליטו בעקבות המצב הנוכחי שלא נשלם להם שכירות החודש”. לוי מספרת כי לא רק זה, כאשר הבטיחה לשלם בחודש הבא כפול, קיבלה תשובה שלילית, “מאוד הופתעתי והודיתי להם ואמרתי שבחודש הבא אני אשלם כפול. בעלת הנכס הדגישה שאין צורך ושהשכירות לחודש מבוטלת ושנדבר בחודש הבא ושהכי חשוב זה הבריאות של כולנו. אני לא יודעת איך להודות להם חוץ משכולם ידעו על כמה אנשים טובים הם, מעשה שכזה לא מובן מאליו וזה ריגש אותי עד דמעות”, אמרה והוסיפה, “בטח בימים של חוסר ודאות מה עתיד להיות ומה ההשלכות של זה על עסקים קטנים כמונו שעושים הכל על מנת לשרוד”.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

ילד בן 7 ננשך על ידי סוס

הילד פונה לבית החולים סורוקה במצב בינוני

חדשות27 במאי 2020    דקה אחת
0

מפגש מרגש בסורוקה

מפגש מרגש התקיים היום בסורוקה: גדי ירקוני, שאיבד את שתי רגליו בפציעה קשה ב"צוק איתן" ביקר את שאדי אבראהים שנפצע קשה ברגלו בפיגוע דריסה לפני כשבועיים

חדשות27 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה