חדשות

“לא כועס על האורחים שלא יגיעו לחתונה בגלל הקורונה”

חדשות12 במרץ 2020    דקה אחת
0

במשך שנה שלמה, אור הלאלי (27) ויסמין סימנטוב (25) מבאר שבע תכננו את חתונת החלומות שלהם, שאמורה להיערך היום (חמישי) באולמי אגמים. אלא שאז הגיע הקורונה ו-24 שעות לפני האירוע הגדול של חייהם, ראש הממשלה בנימין נתניהו "הטיל פצצה" והכריז על איסור התקהלויות של יותר מ-100 איש

“לא כועס על האורחים שלא יגיעו לחתונה בגלל הקורונה”

“קצת בכינו”, מספר ל”שבע” החתן הלאלי. “הכלה, אני וההורים, ואז הלכנו לאולם לראות מה עושים. חשבנו לבטל את האירוע ולהתחתן ברבנות, אבל בסוף האולם והספקים התחשבו בנו מאוד, באולם אמרו שייקחו תשלום לפי מספר האנשים שיגיעו ולא לפי מספר המנות שסוכמו. גם הספקים הורידו והחלטנו לא לבטל את האירוע”.

צילום: עידן הצילום

לדבריו, “אנחנו מתכוננים לאירוע הזה שנה והיו אמורים להיות בו 350 איש. יסמין לקחה את זה קצת יותר קשה ממני,אבל בעל האולם הרגיע אותנו ואמר שיהיה שמח וכיף. הוא אמר ‘אני לא אתן לכם להפסיד’. היום ההרגשה היא הרבה יותר טובה מאתמול. הרבה אנשים התקשרו ואמרו שהם יבואו ויעזרו, אבל הכי חשוב שכל מי שהיה אמור לתת לנו שירות, הגיע וקיבלנו את המענה הכי טוב שאפשר. אני רוצה להודות לאולמי ‘אגמים’ לשלום ולדויד על העזרה וההתחשבות ולמור עיצובים על העיצוב. כמו כן, לדי.ג’יי וליאור ושרון אקרמן שהלכו לקראתינו”.

אז לאיזו חגיגה אתה מצפה בערב? 

“לדעתי לא יהיו יותר מ-100 איש באירוע וזה יהיה קרוב יותר ל-80 כי יש הרבה ביטולים, אבל זה עדיף מכלום. היינו יכולים לדחות את האירוע, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה עוד חצי שנה או שנה. זו לא מלחמה שבה אפשר לדחות בחודש או חודשיים, זו מגיפה ואי אפשר לדעת כמה זמן זה יימשך”.

צילום: עידן הצילום

“הבריאות זה הדבר הכי חשוב”, אומר הלאלי, “וזה שהמחלה הזו תיעלם זה יותר חשוב מכל דבר אחר. אם להגיד את האמת, אם אני הייתי מוזמן לאירוע באותו המצב, כנראה שלא הייתי הולך, ככה שאני מבין ולא כועס על כל האורחים שאמרו לי שלא יגיעו לחתונה בגלל הקורונה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

‘קונים מקומי’ – הקניון הווירטואלי העירוני הראשון

פלטפורמה חדשה תספק מתחם הקניות אונליין בו ירוכזו מגוון עסקים בעיר ויקודם על ידי העירייה לכלל תושבי העיר.

חדשות21 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

עוד לפני הסגר: אלה מסלולי חולי קורונה...

מסעדות, סופרים ומרכזי קניות. מסלולי חולי קורונה חדשים

חדשות21 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה