חדשות

בלעדי: מ”מ ראש עיריית באר שבע נכנסה לבידוד

חדשות8 במרץ 2020    דקה אחת
0

הסיבה: ד"ר חפצי זוהר השתתפה בכנס בינלאומי שהתקיים בארה"ב. העירייה: בעקבות "התייעצות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות ובהנחייתם". ד"ר זוהר "מרגישה מצוין"

בלעדי: מ”מ ראש עיריית באר שבע נכנסה לבידוד
ד"ר חפצי זוהר. השתתפה בכנס בארה"ב | צילום: יניב סול

מ”מ ראש עיריית באר שבע ד”ר חפצי זוהר, המשמשת גם כמנהלת ישיבות המועצה, נעדרה מישיבתה האחרונה של מועצת העיר ביום רביעי שעבר, ואת הדיונים ניהל ראש העירייה רוביק דנילוביץ’. כעת מתברר, שהסיבה לאי הגעתה של ד”ר זוהר לישיבת המועצה הייתה כניסתה לבידוד, מאותו יום, לאחר ששבה מארה”ב.

כזכור, ביום חמישי האחרון, פרסמנו בלעדית שגם מנהל אגף מינהל לוגיסטיקה וחירום ברשות עמית ריינגולד, נכנס לבידוד, כמה ימים לאחר שחזר מביקור בצרפת. ב-2 המקרים לא ברור האם עובדים או אזרחים בבירת הנגב היו במגע קרוב עם 2 האישים המחייב את כניסתם לבידוד.

דובר העירייה אמנון יוסף, מסר בתגובה, שלמרות שארה”ב לא נמצאת ברשימת המדינות המחייבות כניסה לבידוד, “בשל ההשתתפות של חפצי בכנס, ולאחר התייעצות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות ובהנחייתם, הוחלט שחפצי תשהה בבידוד, החל מיום סיום הכנס ביום רביעי שעבר ולמשך שבועיים. חפצי מרגישה מצוין, והכל בסדר גמור”.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה