חדשות

סגירה זמנית של צומת שוקת

חדשות2 במרץ 2020    דקה אחת
0

מיום שלישי ב-21:00 עד למחרת ב-5:00, במטרה לנתק את כביש 31 מהצומת, כחלק מפרויקט הפיכתה למחלף

סגירה זמנית של צומת שוקת
המחלף בדרך. העבודות בצומת | צילום: "טראסקאן" עבור "חוצה ישראל"

צומת שוקת ייסגר מחר בערב (שלישי), זאת עקב ביצוע שינויי תנועה בצומת, במסגרתם ינותק ממנה כביש 31.

ל”שבע” נמסר, שבמהלך הניתוק החל מ-21:00 ועד למחרת (רביעי) ב-5:00, הרמזורים בצומת לא יפעלו, ותיעשה הכוונה ידנית של התנועה בידי פקחי תנועה. לאחר מכן, צומת שוקת ייסגר בחלק של כביש 31, והתנועה על כביש זה תעבור ל-2 רמפות צידיות מצפון ומדרום לכביש, כ-800 מטרים בכל צד של הכביש. נתיבי כביש 60 המוביל מבאר שבע לחברון יוזזו, ב-2 הכיוונים, בטווח הצומת הנוכחי. הנוסעים בכביש 6 לכיוון ערד לא יוכלו לעלות לכביש 31 לכיוון צומת שוקת, אלא יידרשו להמשיך כ-4 ק”מ עד מחלף עומר צפון (מפרידן עומר), ושם לבצע פניית פרסה בכביש 60 צפונה. תצורתו החדשה של הצומת שתפעל מיום רביעי, תאפשר זרימת תנועה טובה ומהירה יותר.

שינויים אלה מתבצעים כחלק מפרויקט שדרוג צומת שוקת, שמובילה חברת “חוצה ישראל”, ויהפוך את הצומת למחלף בתצורת יהלום, שייקרא “מחלף מיתר”. המחלף בתצורתו הסופית יאפשר תנועה נוחה לכ-50 אלף כלי רכב ביום, וישחרר את הפקקים המרוכזים כיום בצמתים שוקת, עומר וחטיבת הנגב. המחלף יתחבר לכביש 6, וישרת את תושבי הדרום בנסיעה מהירה ובטוחה לאזור המרכז וצפונה.

ב”חוצה ישראל” מתנצלים על אי הנוחות הזמנית, ומבקשים מהנהגים לנקוט משנה זהירות, ולהישמע להוראות השוטרים ופקחי התנועה.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה