חדשות

צוערת ומתנדבת

חדשות23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

שחף טיש מבאר שבע סיימה בימים אלה קורס קצינים אחוד, ותשוב בקרוב לשרת בחיל האיסוף הקרבי

צוערת ומתנדבת
שחף טיש. "זה הרגיש לי כאילו אני חלק ממשהו גדול" | צילום: דו"צ

כ-7 אחוזים מבוגרי קורס קצינים (קק”ץ) אחוד ה-56 שהסתיים בימים אלה מתגוררים בבאר שבע.

ל”שבע” נמסר, שכל הצוערים מחטיבות החי”ר, ההנדסה, השריון והתותחנים סיימו את הקורס בגאווה, לאחר תהליך הכשרה של כ-4 חודשים, במסגרתו הוסמכו להוביל את הדור הבא בצה”ל. ברשימת הערים מהן מגיעים בוגרי הקק”ץ האחרון ניצבת בירת הנגב במקום ה-7 עם 9 צוערים. מקדימות אותה ירושלים (30 בוגרי קורס), חיפה (16), פתח תקווה (14), ראשון לציון (13), רעננה (12) ומודיעין (11). אחרי באר שבע נמצאות נס ציונה (8) והרצליה ופרדס חנה כרכור (7 כל אחת).

אחת ממסיימות הקורס היא שחף טיש דניאל מבירת הנגב, המשרתת בחיל האיסוף הקרבי. טיש התגייסה לצבא באוגוסט 2016 כתצפיתנית, יצאה לקורס פיקוד והייתה סמלת במוצב כיסופים, נכנסה לקבע, ולבסוף לאחר שנה יצאה לקצונה. היא לא תשכח את האירוע הראשון שלה בעזה כסמלת: “זה היה אירוע מבצעי, והייתי חלק מהסיכול שלו; זה הרגיש לי כאילו אני חלק ממשהו גדול, והתרגשתי שלראשונה אני מרגישה שהתפקיד שלי משמעותי ומיוחד. אנחנו לוקחות חלק בהרבה אירועים מבצעיים שלא כולם שומעים עליהם, וזה מרגש”.

בזמנה החופשי, טיש (שהרחיבה בתיכון במקצועות ביולוגיה וערבית) מתנדבת במד”א, מבשלת ומבלה עם משפחתה וחבריה, ואף התנדבה במד”צים במושב גילת.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה