חדשות

אלופה בניתוח נתונים

חדשות18 בפברואר 2020    דקה אחת
0

עיריית באר שבע זכתה בפרס בקטגוריית ניתוח נתונים, אנליטיקה ו-BI על פרויקט בינה עסקית לנתוני דמוגרפיה, בתחרות מצטייני המחשוב ל-IT Awards 2019 של "אנשים ומחשבים"

אלופה בניתוח נתונים
"חדשנות טכנולוגית פורצת דרך". הצוות הזוכה | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

בטקס מיוחד שהתקיים אתמול (ראשון) בראשון לציון זכתה עיריית באר שבע בפרס באחת הקטגוריות בתחרות מצטייני המחשוב ל-2019IT Awards  של “אנשים ומחשבים”.

ל”שבע” נמסר, שמאות פרויקטים התמודדו ועמדו לבחירת ועדה מקצועית המונה עשרות שופטים. מבין הפרויקטים המצטיינים, זכתה העירייה בפרס בקטגוריית ניתוח נתונים, אנליטיקה ו-BI על פרויקט בינה עסקית לנתוני דמוגרפיה בבירת הנגב. במסגרת הפרויקט הזוכה, הוקמה בעיר מערכת המסייעת באופן ישיר ליכולת להבין טוב יותר את המגמות העירוניות ולייצר אסטרטגיה, מדיניות ותוכניות עבודה, כל זאת במטרה להביא למימוש המטרות האסטרטגיות העירוניות בתחום האוכלוסייה, ולבצע תהליכי הערכה ובקרה אינטגרטיביים.

את הפרויקט הובילו מנהל אתר האינטרנט העירוני דור יעקב, ומנהל ה-GIS העירוני יובל הלברג מאגף חדשנות ומערכות מידע ברשות, יחד עם היחידה לתכנון אסטרטגי בעירייה. עיריית באר שבע היא הרשות המקומית הראשונה בישראל שפרסמה מידע מסוג זה בהיקף וברמת עומק שכזו. ישנה התאמה הדוקה בין פרויקט זה לבין התפישה האסטרטגית של הרשות בתחום “עיר חכמה”.

מנהל אגף חדשנות ומערכות מידע בעירייה יהוד מרציאנו: “מדובר בפרויקט המהווה חדשנות טכנולוגית פורצת דרך, תוך יצירתיות ויוזמה של עובדי” הרשות, “המממשים הלכה למעשה את תפישת השקיפות העירונית”.

כתבות נוספות בחדשות

0

המאבק הצליח. אמ”ן עובר לנגב

הבוקר אישרו במשרד הביטחון כי שר הביטחון הנחה לקדם את העברת קריית המודיעין לנגב

חדשות2 ביולי 2020    3 דקות
0

הייתם במקומות הבאים? אולי אתם צריכים להיכנס...

פורסמו מסלולים חדשים לחולי קורונה בבאר שבע

חדשות2 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה