חדשות

“שיקגו” ברהט

חדשות17 בפברואר 2020    דקה אחת
0

צעיר נאשם שירה על תושב רהט וילדיו הקטנים באמצע העיר הבדואית

“שיקגו” ברהט
צילום אילוסטרציה: ingimage

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו היום (שני) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד רמי אבו סהיבאן (29), שעל רקע סכסוך בין משפחות, ירה באחרונה באמצע היום יחד עם אחר ברהט מספר רב של כדורים לעבר מתלונן וילדיו הקטנים, כאשר במקום היו הולכי רגל תמימים.

ל”שבע” נמסר, של פי עובדות כתב האישום, שהגיש עו”ד אביב דמרי מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), שב-3 בחודש, נסעו ברכב הנאשם וצוהיב אבו סהיבאן, ביניהם קיימים היכרות מוקדמת וקשר משפחתי, כאשר הם נושאים ומובילים בלא רשות אקדח טעון. כאשר הגיעו עם הרכב אל מול המתלונן, שעמד מחוץ לחנות טלפונים ניידים בעיר הבדואית יחד עם ילדיו הקטנים ואחיינו, הם האטו את הנסיעה, והחלו לירות ללא הבחנה מספר רב של כדורים לעבר האיש והילדים. כתוצאה מהירי, חדר קליע אחד למכנסיו של המתלונן, ויצא מהצד האחר, ורק בדרך נס לא קופדו חיי אדם.

התיק נחקר בתחנת רהט של המשטרה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות נשק וחבלה בכוונה מחמירה. הפרקליטות מבקשת, כאמור, לעצור אותו עד תום ההליכים המשפטים נגדו.

כתבות נוספות בחדשות

0

בשורה אמיתית לנגב

המאבק הצליח וקברניטי הנגב יכולים להיות מרוצים אחרי ההחלטה לפתיחת מעטפות המכרז בפרויקט קריית המודיעין. יו"ר ועד הפעולה "ישראל למען הנגב" ד"ר אתי לוצאטו מוחה על האמירה שיוחסה לרמטכ"ל אביב כוכבי לגבי הפיכת "לקסוס" המודיעין ל"סוסיתא" עם העברתו דרומה, ומדגישה: "המציאות טופחת על הפנים באמירה הזאת. הכוכבים מתחילים להסתדר"

חדשות9 ביולי 2020    11 דקות
0

חשש בבית החולים סורוקה מהעלייה במספר הנדבקים...

19 מאושפזים במחלקה לקורונה בבית החולים סורוקה

חדשות9 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה