חדשות

“יהוד, אשרוף לכם את המקום”

חדשות13 בפברואר 2020    דקה אחת
0

לאחר שבקשתו לאכול במקום לא נענתה, משום שהעובדים ביקשו לסגור את העסק, קרא החשוד לחבריו שתקפו את הנוכחים, ופצעו 3 מהעובדים

“יהוד, אשרוף לכם את המקום”
מרכז אורן | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

שוטרי מרחב הנגב עצרו באחרונה 3 חשודים בתקיפה וחבלה ממשית.

ל”שבע” נמסר, שב-30.1 סמוך ל-23:00 התקבלה במשטרת המרחב קריאה בנוגע לקטטה ותקיפה במרכז “אורן” בבאר שבע. כזכור, ב-10.12 האחרון, הותקפו באותו מרכז 2 מתלמידי הישיבה התיכונית “אהל שלמה”. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה החשד, שבוצעה תקיפה חמורה לאחר שעובדים באחד העסקים סגרו את העסק, והדבר לא היה לשביעות רצונו של אחד החשודים, שביקש לאכול שם. אז, לפי החשד, הוא התפרע במקום, ובעודו עוזב אותו צעק לעבר העובדים: “יהוד, אשרוף לכם את המקום” (או אמירה ברוח דומה).

כעבור מספר דקות, חזר החשוד לעסק, ודרש לאכול, אך הוצא ממנו מאחר שהמקום נסגר. בשלב זה, לפי החשד, קרא החשוד לחבריו, והחלה תקיפה באמצעות חפצים, במהלכה נפצעו 2 נערים (17) ובגיר העובדים במקום, ונזקקו לטיפול רפואי.

3 החשודים בתקיפה אותרו בסריקות שערכו שוטרי התחנה בבירת הנגב, ונעצרו. מעצרם של ה-3, תושבי רהט כבני 28, הוארך בבית המשפט בחשד לקטטה, תקיפה וחבלה ממשית בידי 2 או יותר, איומים והיזק לרכוש במזיד, והיום (חמישי) צפויה הגשת כתב אישום נגדם בידי פרקליטות מחוז דרום.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

באר שבע ציינה 70 שנות נשיאות ל”רבי”

לאולמי "הינומה" הגיעו יותר מ-800 אנשים ונשים לרגל 70 שנה להילולת אדמו"ר הריי"ץ ועלייתו לכס נשיאות חב"ד של הרבי מליובאוויטש

חדשות16 בפברואר 2020    2 דקות
0

מתחם כושר גופני במקיף ג’ בבאר שבע

מערכת החינוך מגדירה מחדש את המושג "הפסקה פעילה", ומי שייהנו ממנה בדרום הם תלמידי המקיף מבירת הנגב

חדשות16 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה