חדשות

תלמידים וסוחרים נטעו עצים בשוק העירוני

חדשות12 בפברואר 2020    דקה אחת
0

בפרויקט משותף לעיריית באר שבע, חברת "יעדים", "בית העיוור" ואקי"ם, חוו תלמידים וסוחרים בשוק את הנטיעות כשעיניהם מכוסות

תלמידים וסוחרים נטעו עצים בשוק העירוני
גם מימון (משמאל) התנסה בעניין. פרויקט הנטיעות | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

תלמידים, יחד עם סוחרי השוק העירוני בבאר שבע, בראשות אבינועם מימון, השתתפו השבוע בפרויקט החשוב של נטיעות לט”ו בשבט בסימן “כולנו שווים”, שהתקיים במתחם השוק בארגון העירייה, חברת “יעדים”, “בית העיוור” ואקי”ם.

ל”שבע” נמסר, שמימון קיבל את האורחים היקרים (חברים במועדון “בית העיוור” ותלמידים משכבה י’ במקיף אמי”ת), ושיתף אותם בתהליך שהשוק העירוני עובר בימים אלה, שחלק ממנו מתמקד בקירוב סוחרי השוק לקהילה המיוחדת במינה הקיימת בבירת הנגב. הסוחרים והחברים והתלמידים נטעו עצים במתחם השוק העירוני, כאשר תלמידי המקיף נחשפים ליום בחייהם של העיוורים, חובשים כיסויי עיניים, הולכים בעזרת מקל, וכך נטעו את העצים, סיירו ברחבי השוק, והפכו את חג ט”ו בשבט לסמל מיוחד ולהבנה שכולנו שווים.

“זה היה פרויקט מיוחד ומרגש, שנתן ביטוי לערכיות ולקבלת השונה, ושם דגש על הקשר הבינ-אישי ששובר כל סטיגמה ומוסכמה”, סיכמו סוחרי השוק בסיפוק.

צילום: באדיבות עיריית באר שבע

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה