חדשות

הקבלן חטף את המנכ”ל שפיטר אותו

חדשות12 בפברואר 2020    דקה אחת
0

שוטרי היחידה המרכזית במרחב הנגב עצרו את הקבלן, החשוד בחטיפה, איום בנשק חם, החזקת סכין וסחיטה באיומים בנסיבות מחמירות

הקבלן חטף את המנכ”ל שפיטר אותו
צילום אילוסטרציה: INGIMAGE

חקירה בחשד לסחיטה באיומים שנפתחה ב-23.1 ביחידה המרכזית של מרחב הנגב במשטרה, הביאה באחרונה למעצר חשוד: סארי סולב, בן 25.

ל”שבע” נמסר, שמנכ”ל של חברה בדרום ביקש לסיים את התקשרותו עם קבלן משנה שהעסיק מספר שנים. לפי החשד, סירב קבלן המשנה לקבל את החלטת המנכ”ל, ובתום יום העבודה ארב לו במהלך נסיעת המנכ”ל בכביש בינעירוני. הקבלן סימן למנכ”ל הנוהג לעצור בצד הדרך, ובאיומי סכין שהצמיד לגופו וגם באיומי נשק, חטף אותו לשטח עפר מבודד, שם המתינו לו מספר רעולי פנים שהיכו את המנכ”ל, ואיימו עליו תוך שהם מצמידים לעברו נשק.

בפעילות היחידה המרכזית נעצר קבלן המשנה, בן 25, תושב הפזורה שליד דימונה. עם התקדמות החקירה התברר, שקודם למעצרו החל החשוד לסחוט את המנכ”ל, ואף שב ואיים עליו שידאג לשחוט אותו, תוך שהוא דורש ממנו סכומי כסף גדולים בעקבות בקשתו לפטרו. סכומים אלה לא נמסרו לו לבסוף בשל פתיחת החקירה ומעצרו, שהוארך מעת לעת בחשד לחטיפה, איום בנשק חם, החזקת סכין וסחיטה באיומים בנסיבות מחמירות. היום (רביעי) עם סיום מלאכת החקירה, צפויה פרקליטות דרום להגיש נגדו כתב אישום.

“במסגרת המאבק הנחוש והמתמשך של משטרת ישראל בפשיעה החמורה, נעשה שימוש במגוון רחב מאוד של כלים, ולא בכדי הניב מאבק זה תוצרים משמעותיים בהרחקת חשודים המעורבים בעבירות אלה מהמרחב הציבורי”, נמסר מהמשטרה.

כתבות נוספות בחדשות

0

צעירה הותקפה על ידי בני משפחה אחת...

הצעירה ברחה דרך החלון והמשטרה עצרה את החשודים

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת
0

עלייה בנתוני התחלואה ברחבי הנגב

בבאר שבע נוספו 24 חולים ב-3 הימים האחרונים. כמה נוספו ביישוב שלכם

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה