חדשות

“הבית הגאה” בבאר שבע נגד הרב יעקב אריאל

חדשות9 בפברואר 2020    דקה אחת
0

כמה מחברי הארגון הפגינו ליד "מרכז המורים" במחאה על החלטת שר החינוך הרב רפי פרץ להעניק את פרס ישראל לספרות תורנית לרב אריאל

“הבית הגאה” בבאר שבע נגד הרב יעקב אריאל
"לוקחות את הפיצוץ לידיים שלנו"|! הפגנת "הבית הגאה" | צילום: באדיבות "הבית הגאה" בבאר שבע

פעילים אחדים מ”הבית הגאה” בבאר הפגינו בצהרי יום שישי האחרון ליד “מרכז המורים” בבאר שבע נגד החלטת שר החינוך הר רפי פרץ, להעניק את פרס ישראל לספרות תורנית לרב יעקב אריאל, זאת במקביל להפגנות דומות שהתקיימו במקביל ברחבי הארץ.

ל”שבע” נמסר, שאנשי הארגון ציינו שהם מוחים “נגד האפליה והלהט”בופוביה ובעד השוויון”! מארגני ההפגנה אמרו: “אנחנו ב-2020, והקהילה הגאה עוברת תלאות בדרך לשוויון, אבל לא רק שאנו לא נעות קדימה מבחינת ההכרה בנו, בחיים שלנו ובמשפחות שלנו, יש מי שהחליטו לקחת אותנו כמה צעדים אחורה. אנחנו חיות בבועה שלא מפסיקה להתפוצץ לנו בפנים; הפעם אנו לוקחות את הפיצוץ לידיים שלנו! אנחנו מחכות להקמת ממשלה כבר כמעט שנה, ובג”צ מצידו מנצל את ההזדמנות, כדי לבטל חקיקה קיימת בהכרה בהורות להט”ב על גווניה. שר ה’חינוך’ רפי פרץ, האיש וטיפולי ההמרה, החליט להעניק את פרס ישראל לרב יעקב אריאל, הרב שמשמש כנשיא ארגון ‘חותם’, המתנגד לגיוס נשים לצה”ל, מטיף נגד מצעדי גאווה, וקורא לנו הלהט”ב סוטות ונכים. שימוש במילה ‘נכה’ כמילת גנאי ובהקשר שלילי היא מבישה לכשעצמה, ואדם המשתמש במילה זו כמילת גנאי לא ראוי לפרס ישראל”.

כתבות נוספות בחדשות

0

‘קונים מקומי’ – הקניון הווירטואלי העירוני הראשון

פלטפורמה חדשה תספק מתחם הקניות אונליין בו ירוכזו מגוון עסקים בעיר ויקודם על ידי העירייה לכלל תושבי העיר.

חדשות21 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

עוד לפני הסגר: אלה מסלולי חולי קורונה...

מסעדות, סופרים ומרכזי קניות. מסלולי חולי קורונה חדשים

חדשות21 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה