חדשות

פחות היי-טק בבאר שבע

חדשות5 בפברואר 2020    דקה אחת
1

חברת Dell-EMC תפטר עשרות עובדים במרכזי הפיתוח שלה, גם בבירת הנגב

פחות היי-טק בבאר שבע
"משרות מתאימות באתרי החברה". עובדים יפוטרו בפארק ההיי-טק בבאר שבע | צילום: Sight – Edi goriansky photography

פיטורים בפארק ההיי-טק בבאר שבע: חברת Dell-EMC תפטר עשרות עובדים במרכזי הפיתוח שלה בהרצליה ובבירת הנגב. כתב “גלובס” אורי ברקוביץ’ פרסם אתמול (שלישי), שהפיטורים יבוצעו בעקבות העברת פעילות בתחום הגנת הנתונים (Data Protection) לחו”ל, דבר שיביא לסיום תפקידם של עשרות עובדים בחטיבת ה-Data Protection.

בחברה אישרו את הדברים ומסרו: “כמו כל גוף טכנולוגי גלובלי, ‘דל טכנולוגיות’ בוחנת מעת לעת את פעילות אתריה ברחבי העולם, במטרה להבטיח רמת שיתופיות וחדשנות גבוהה”. במטרה “לקרב קבוצות המבצעות פעילות דומה ופרושות כיום על פני מספר אתרים בעולם, הוחלט שמספר משרות בתחום הגנת הנתונים (Data Protection) יועברו מאתרי החברה בישראל לאתרים אחרים בעולם, העוסקים בתחום זה או דומה לו. אנו פועלים כעת למצוא לעובדינו שהושפעו מהחלטה זו, משרות מתאימות באתרי החברה”.

פעילותה של Dell-EMC בישראל פרושה ב-4 אתרים (בבאר שבע, הרצליה, גליל ים וחיפה), והיא עוסקת בפעילות פיתוח, מכירות ושירותים. לחברה יש מערך של שותפים עסקיים הפועלים בשוקים הארגוניים, העסקיים והצרכניים. תחומי המומחיות של מרכזי הפיתוח שלה בישראל הם טכנולוגיות אחסון מתקדמות (אחסון פלאש), שכפול ואחזור מידע בזמינות גבוהה, אבטחת סייבר, ביג דאטה, מחשוב ענן ומדעני נתונים. באתרי החברה בהרצליה ובבירת הנגב פועלת גם חטיבת פיתרונות הסייבר המספקת פיתרונות שמבוססים על פיתוח בארץ, בשילוב פיתרונות הפורטפוליו של “דל טכנולוגיות”.

כתבות נוספות בחדשות

0

שריפה פרצה ברחוב בר ניסן בב”ש

השריפה, בקומה השמינית, כובתה ללא נפגעים

חדשות3 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

שתי נשים חשודות ברצח ילד בן 6

הרצח אירוע בשנת 2006 ביישוב ערערה בנגב

חדשות3 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • רינה
    עצוב

    עצוב מאד
    . ראש העיר בנה על באר שבע כמרכז ההיטק בארץ.. עכשיו חברת דל עוברים להודו! משאירים אחריהם המון מובטלי הייטק ברמה גבוהה. מה שיקרה, אותם מפוטרים יעזבו לאסור המרכז וכך ב”ש מאבדת אנשים איכותיים וחבל.