חדשות

מחדשים את הפטיו

חדשות4 בפברואר 2020    דקה אחת
0

הפסלת יהודית מאיר תרמה את גן הפסלים שלה למען חידוש הפטיו בבניין העירייה

מחדשים את הפטיו
לכבוד העיר. מאיר באירוע | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

בטקס מיוחד הושקו השבוע (ראשון) יצירות האמנות של הפסלת, יקירת העיר באר שבע והנגב, יהודית מאיר, בפטיו המחודש בבניין העירייה. ל”שבע” נמסר, שהאירוע התקיים במעמד ראש הרשות רוביק דנילוביץ’, מנכ”לית העירייה אבישג אבטובי, ממלאי מקום וסגני ראש הרשות, חברים במועצת העיר, מנכ”ל חברת “כיוונים” שלומי נומה, מנהלי אגפים, ציירים ופסלים מ”בית האמנים”, ותיקי ויקירי העיר באר שבע וכמובן בני משפחתה של מאיר.

הפסלת שהייתה מפורצות הדרך בבירת הנגב המתחדשת, כאשר הקימה את הסטודיו ליצירה שלה ברחוב טרומפלדור בעיר העתיקה (לפני 62 שנה), משתמשת ביצירותיה בחומרים טבעיים מאזור הנגב. מאיר תרמה לכבוד העיר את גן הפסלים בפטיו העירייה, וראש הרשות הודה לה על המחווה המרגשת.

כתבות נוספות בחדשות

0

“יש לקדם באופן מיידי החלטת ממשלה להפיכת...

מנהל המכון הוולקני, פרופ' אלי פיינרמן: "עלינו לפעול למען הפיכת הנגב למרכז ארצי– גלובלי של קדמה טכנולוגית. אנו מאמינים כי תחום זה יהווה את אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים ויזניק את הנגב אל עשור חדש של קדמה".

חדשות29 בנובמבר 2020    3 דקות
0

מתקדמים בעבודות חידוש ופיתוח רחובות וינגייט וארלוזורוב...

במסגרת התוכנית העירונית לחידוש השכונות הוותיקות, עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית ומנהלת הסכם הגג, ממשיכה בעבודות פיתוח וחידוש רחובות וינגייט וארלוזורוב בשכונה ג'.

חדשות29 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה