חדשות

טכנולוגית לירוחם

חדשות30 בינואר 2020    דקה אחת
0

שיתופי פעולה מעניינים צפויים בין מועצת ירוחם למכללה הטכנולוגית באר שבע

טכנולוגית לירוחם
מחכים ל"אלביט". אוחנה בטכנולוגית | צילום: יח"צ המכללה

ראש מועצת ירוחם טל אוחנה התארחה באחרונה במכללה הטכנולוגית באר שבע, נחשפה למגוון הפעילויות במכללה, ונפגשה עם חברי ועדת ההוראה העליונה בטכנולגית. ל”שבע” נמסר, שמטרות הביקור היו להתחבר ללב העשייה של ההשכלה הטכנולוגית ולהכיר מקרוב את מגוון הפעילויות המתקיימות במכללה בתחומי הכשרת הנדסאים במגוון רחב של מגמות לימוד טכנולוגיות ובתחומי הכשרה מקצועית והשתלמויות.

במסגרת הביקור, סקר מנכ”ל הטכנולוגית דב פ.תמיר את פעילות המכללה בכלל, והדגיש את הפרויקטים המיוחדים בפרט והדרכים להתמודד עם המחסור הצפוי בעובדים מקצועיים. אוחנה התעניינה בשותפות, שתאפשר למצות את הפוטנציאל של תושבי ירוחם באמצעות קיום חלק מההכשרה ביישוב עצמו. לשם כך, היא מוכנה להעמיד כיתות לימוד ומשאבים נוספים ככל שיידרשו. בנוסף, נדונה ההכשרה הייעודית שצפויה הטכנולוגית לערוך עבור מפעל “אלביט” החדש ברמת בקע שליד ירוחם.

ראש המועצה ציינה שהיא מאוד מעורבת בתהליכי המעבר של המפעל, שיהווה בהמשך עוגן תעסוקה משמעותי לתושבי האזור, כאשר הצפי ל-2030 הוא שיועסקו בו כ -10,000 עובדים מקצועיים ומיומנים. אוחנה קיבלה גם את מדליית המכללה, וחתמה בספר האורחים, אחרי שהוחלט בישיבה עימה להמשיך בבחינת שיתופי פעולה בכל תחומי ההכשרות.

כתבות נוספות בחדשות

0

הקורונה “תרפא” את הכבישים מירוחם לכיוון באר...

בזכות פעילותם הנמרצת של קבוצת פעילים מירוחם, בהובלת חברת המועצה נילי אהרון, החלו באחרונה עבודות לשיקום כבישי הדמים. אימו של פעוט שנפגע קשות בתאונת דרכים בכביש לדימונה ומרותק כיום לכיסא גלגלים ל"שבע": "אנחנו ניצלנו בנס, פשוט בנס"

חדשות4 ביוני 2020    4 דקות
0

פגיה ממוגנת חדשה תקום בסורוקה

ועדת המשנה לתכנון ובנייה באר שבע אישרה גם הקמת מבנים למחקר קליני ולשיקום והכפלה של חדר המיון בבית החולים, הכל בכפוף לדיון בהתנגדויות אם יוגשו לאחר סיום תחולתן של התקנות לשעת חירום לצורך המאבק בנגיף הקורונה

חדשות4 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה