חדשות

טכנולוגית לירוחם

חדשות30 בינואר 2020    דקה אחת
0

שיתופי פעולה מעניינים צפויים בין מועצת ירוחם למכללה הטכנולוגית באר שבע

טכנולוגית לירוחם
מחכים ל"אלביט". אוחנה בטכנולוגית | צילום: יח"צ המכללה

ראש מועצת ירוחם טל אוחנה התארחה באחרונה במכללה הטכנולוגית באר שבע, נחשפה למגוון הפעילויות במכללה, ונפגשה עם חברי ועדת ההוראה העליונה בטכנולגית. ל”שבע” נמסר, שמטרות הביקור היו להתחבר ללב העשייה של ההשכלה הטכנולוגית ולהכיר מקרוב את מגוון הפעילויות המתקיימות במכללה בתחומי הכשרת הנדסאים במגוון רחב של מגמות לימוד טכנולוגיות ובתחומי הכשרה מקצועית והשתלמויות.

במסגרת הביקור, סקר מנכ”ל הטכנולוגית דב פ.תמיר את פעילות המכללה בכלל, והדגיש את הפרויקטים המיוחדים בפרט והדרכים להתמודד עם המחסור הצפוי בעובדים מקצועיים. אוחנה התעניינה בשותפות, שתאפשר למצות את הפוטנציאל של תושבי ירוחם באמצעות קיום חלק מההכשרה ביישוב עצמו. לשם כך, היא מוכנה להעמיד כיתות לימוד ומשאבים נוספים ככל שיידרשו. בנוסף, נדונה ההכשרה הייעודית שצפויה הטכנולוגית לערוך עבור מפעל “אלביט” החדש ברמת בקע שליד ירוחם.

ראש המועצה ציינה שהיא מאוד מעורבת בתהליכי המעבר של המפעל, שיהווה בהמשך עוגן תעסוקה משמעותי לתושבי האזור, כאשר הצפי ל-2030 הוא שיועסקו בו כ -10,000 עובדים מקצועיים ומיומנים. אוחנה קיבלה גם את מדליית המכללה, וחתמה בספר האורחים, אחרי שהוחלט בישיבה עימה להמשיך בבחינת שיתופי פעולה בכל תחומי ההכשרות.

כתבות נוספות בחדשות

0

מסיבת טבע באזור באר שבע הופסקה על...

המסיבה הופסקה על ידי המשטרה בגלל הפרות הנחיות משרד הבריאות

חדשות14 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

אלה המסלולים החדשים של חולי קורונה בבאר...

מסעדות, סופרים ומרכזי קניות. מסלולים חדשים פורסמו

חדשות13 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה