חדשות

הושק מטה “העבודה-גשר-מרצ” בבאר שבע

חדשות22 בינואר 2020    דקה אחת
0

באירוע ההשקה נכחו הח"כים עמיר פרץ וניצן הורוביץ

הושק מטה “העבודה-גשר-מרצ” בבאר שבע
שאיפה למפלגה מאוחדת גדולה. אירוע ההשקה | צילום: דוברות "העבודה-גשר"

פעילים רבים וחברי מפלגת “העבודה-גשר-מרצ” הגיעו אתמול (שלישי) לאירוע ההשקה החגיגי של מטה הבחירות המשותף בבאר שבע, שנערך בסניף המפלגה שברחוב האבות בעיר העתיקה. ל”שבע” נמסר, שבכנס נכחו יו”ר “העבודה-גשר-מרצ” ח”כ עמיר פרץ, ח”כ ניצן הורוביץ, מזכ”ל מפלגת “העבודה” ערן חרמוני ופעילי מפלגה בולטים, ביניהם סלומון כהן (ראש מועצת מיתר לשעבר), סם עובדיה מזכיר הסניף בבירת הנגב, דוד חזן יו”ר מטה הבחירות, רינה רמות מתאמת פעילות השטח ויוסי סולימני רכז אזורי.

פרץ אמר: “בזמן שראש הממשלה נאבק על חסינות, אנחנו נאבקים על החסינות של תושבי הדרום והנגב, על שירותי הבריאות, על מתן מענה לסטודנטים ועל שינוי סדרי עדיפויות כך שיספרו אותנו, את התושבים. הדרום מציג את הפסיפס האנושי המורכב ביותר במדינת ישראל. כולם כאן חיים בצל ההתמודדות עם שאלות חברתיות וסוגיות ביטחוניות. ההתיישבות העובדת נמצאת בשנים האחרונות תחת התקפה מצד המינהל והממסד, ואנו נפעל להפסקת ההתעמרות הזו… אם ‘העבודה-גשר-מרצ’ לא יהיו גדולים, יש סיכוי רב ש’כחול לבן’ ישעטו עם סמוטריץ’ ובנט לממשלת ימין קיצונית. השינוי נדרש. נתניהו לא יכול לשמש דוגמה לידינו; האיחוד שלנו הוא הבשורה שתנפץ את חלום החסינות של נתניהו אחת ולתמיד״.

הוא גם התייחס בדבריו לסיפוח בקעת הירדן: ״אני פונה ל’כחול לבן’, שלא ליפול למלכודות האלה; גורל הבקעה צריך להיות מוכרע כחלק מהסדר מדיני כולל, ואנו קוראים ל’כחול לבן’ לא להיגרר אחרי סמוטריץ’. ‘העבודה-גשר-מרצ’ היא הרשימה היחידה שמובילה סדר יום חברתי ומדיני ראוי.

פתח את המפגש ח״כ הורוביץ שטען: ״מדובר בבחירות גורליות; מעולם לא היינו בסיטואציה של בחירות שלישיות. הפעם אנחנו דוהרים אליהן ככוח מאוחד, החיבור הזה הוא מכפיל כוח משמעותי. אנו נקדם פיתרון חברתי, מדיני וצדק חברתי”.

כתבות נוספות בחדשות

0

יציבה ביציבות הפיננסית

עיריית באר שבע שומרת על המקום ה-21 בדירוג היציבות הפיננסית של העיריות הגדולות של CofaceBdi

חדשות23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

המחאה החברתית הבאה

יו"ר ועדת החינוך לשעבר בכנסת ח"כ יעקב מרגי קרא, בכנס הנגב ה-19 לשלום הילד, לצאת למחאה למען "שינוי תפישתי בגיל הרך"

חדשות23 בפברואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה