חדשות

מינוי חדש ברשות לפיתוח הנגב

חדשות19 בינואר 2020    דקה אחת
0

פלורין גדלבסקי שכיהנה בשנים האחרונות כמנהלת פרויקטים ברשות, וניהלה את המיזם הכלכלי המצליח "ביזבנגב", תשמש כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב

מינוי חדש ברשות לפיתוח הנגב
פלורין גדלבסקי. מרכזת משאבי אנוש ב"ברן" לסמנכ"לית ברשות לפיתוח הנגב | צילום: אור אלכסנברג

מנהלת הפרויקטים ברשות לפיתוח הנגב פלורין גדלבסקי מונתה באחרונה לסמנכ”לית הרשות, זאת לאחר שזכתה במכרז לתפקיד. ל”שבע” נמסר, שגדלבסקי (37, נשואה ואם ל-2 בנות) החלה את דרכה המקצועית בקבוצת “ברן”, שם עבדה כרכזת משאבי אנוש ופרויקטים. לאחר 4 שנים ב”ברן”, מונתה למנהלת משאבי אנוש בחברת “שוב-אלי”, ולאחר מכן ניהלה במשך יותר מ-5 שנים את תחום היזמות והפרויקטים במרכז לטיפוח יזמות מט”י באר שבע והנגב.

הסמנכ”לית הטרייה נולדה בבריה”מ, עלתה לארץ בגיל 8, והיא בעלת תואר ראשון ושני במינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. את דרכה ברשות לפיתוח הנגב החלה גדלבסקי ב-2015 כמנהלת מיזם “ביזבנגב”. ב-3 השנים בהן ניהלה את המיזם, היא הצליחה לבנות מותג מצליח ומוכר, ורתמה אליו יותר מ-50 מוסדות עוגן ו-2,800 עסקים מקומיים הפעילים בזירת המסחר של הפורטל האינטרנטי המצליח “ביזבנגב”. כמו כן, כיהנה גדלבסקי בשנים האחרונות כמנהלת הפרויקטים והפיתוח הכלכלי ברשות. במסגרת תפקידה, יצרה בין היתר שיתוף פעולה אסטרטגי עם משרד הביטחון לשילוב ספקים מהנגב בפרויקט הלאומי של הקמת קריית התקשוב הדיגיטלית ושיתופי פעולה מחוללי שינוי בתחום הבריאות עם אוניברסיטת בן גוריון.

כתבות נוספות בחדשות

0

אדם נמצא ללא רוח חיים במסתור כביסה...

חדשות21 בינואר 2021    דקה אחת
0

נעצרו חשודים בהתעללות בגורי כלבים

שני חשודים בני 14 ו-17 נעצרו בחשד להתעללות בגורי כלבים

חדשות18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה