חדשות

השראה מקרנית גולדווסר

חדשות16 בינואר 2020    דקה אחת
0

הרצאתה של רעיית חלל צה"ל הרשימה את הנוכחים בכנס לשכת עוה"ד במחוז דרום

השראה מקרנית גולדווסר
"מזמן לא התרגשתי כך". עו"ד קלמן-חדד וגולדווסר (משמאל) | צילום: באדיבות עו"ד מינה קלמן-חדד

“הרצאה מעוררת השראה, התפעלות והתרגשות מפיה של קרנית גולדווסר, שהקיפה יבשות ונפגשה עם גדולי אומות העולם”, כך מתארת חברת מועצת העיר באר שבע, עו”ד מינה קלמן-חדד את מה שחוותה לאחרונה, בכנס לשכת עוה”ד במחוז דרום שהתקיים באילת.

לדברי עו”ד קלמן חדד, “קרנית פועלת מתוך אומץ ואמונה שעליה מוטלת משימת העשייה, וכדי שתוכל להסתכל במראה ולומר: ‘עשיתי כל מה שיכולתי בשביל אודי, גם אם לא הצלחתי’. זוהי אישה אמיצה, מרתקת ומעניינת, אשת חיל שהעשייה היא לב העניין אצלה, וממנה ניתן ללמוד שתמיד, אבל תמיד, יש להוביל, ולא להיות מובל. קרנית לימדה אותי שיעור לחיים. אומנם, המארגנים העבירו בכנס הרצאות ופנלים משפטיים בתחומי משפט שונים, אבל כל המאמץ להגיע אליו היה רק בגלל האישה המדהימה הזו, במטרה לדמוע אותה. מזמן, לא התרגשתי כך”.

כתבות נוספות בחדשות

0

“יש לקדם באופן מיידי החלטת ממשלה להפיכת...

מנהל המכון הוולקני, פרופ' אלי פיינרמן: "עלינו לפעול למען הפיכת הנגב למרכז ארצי– גלובלי של קדמה טכנולוגית. אנו מאמינים כי תחום זה יהווה את אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים ויזניק את הנגב אל עשור חדש של קדמה".

חדשות29 בנובמבר 2020    3 דקות
0

מתקדמים בעבודות חידוש ופיתוח רחובות וינגייט וארלוזורוב...

במסגרת התוכנית העירונית לחידוש השכונות הוותיקות, עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית ומנהלת הסכם הגג, ממשיכה בעבודות פיתוח וחידוש רחובות וינגייט וארלוזורוב בשכונה ג'.

חדשות29 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה