חדשות

שקט מדברי שמילא את הנשמה

חדשות5 בינואר 2020    דקה אחת
0

ילדי משפחתון דימונאי התארחו במהלך חג החנוכה בחאן "בארותיים"

שקט מדברי שמילא את הנשמה
"זכות גדולה". ילדי המשפחתון ב"בארותיים" | צילום: באדיבות עמותת "יחדיו"

הבעלים של חאן “בארותיים” שבעזוז עופר וגלי הרטוב, אירחו באחרונה את ילדי משפחתון דימונה המופעל בידי עמותת “יחדיו”, ליומיים של כיף ואור בחג החנוכה. ל”שבע” נמסר, שהילדים זכו לפינוק מדברי אמיתי, עם טיול גמלים, ארוחות בשטח, לינה בחאן ושקט מדברי שמילא את הנשמה. האירוח מצטרף ליוזמות דומות של בני הזוג הרטוב המארחים בחאן במהלך השנה אוכלוסיות מגוונות ללא עלות.

משפחתון “יחדיו” בדימונה הוא מסגרת טיפולית חוץ ביתית המיועדת לילדים ונוער בגילאי 8 – 18 שהוצאו מבתיהם. המשפחתון מתמקד בילדים שמתמודדים עם בעיות רגשיות, התנהגותיות, חברתיות ו/או קשיי למידה ורוצים להתקדם ולהצליח לעשות שינוי בחייהם. מטרת העל בו היא להוות מסגרת השתייכות מקבלת, תומכת, טיפולית ומכילה עבור הילדים.

אל”מ (מיל’) יאיר באר (מנכ”ל עמותת “יחדיו”) הודה להרטובים על האירוח המפנק שאיפשר לילדים אתנחתא מרגיעה של יומיים בנוף הכי יפה במדינה. עופר הרטוב סיכם: “ברגע שקיבלנו את הפנייה, היה ברור שנקבל אותם באהבה אלינו. אם אפשר לעשות לילדים קצת טוב על הלב, הרי שזו זכות גדולה עבורנו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה