חדשות

שקט מדברי שמילא את הנשמה

חדשות5 בינואר 2020    דקה אחת
0

ילדי משפחתון דימונאי התארחו במהלך חג החנוכה בחאן "בארותיים"

שקט מדברי שמילא את הנשמה
"זכות גדולה". ילדי המשפחתון ב"בארותיים" | צילום: באדיבות עמותת "יחדיו"

הבעלים של חאן “בארותיים” שבעזוז עופר וגלי הרטוב, אירחו באחרונה את ילדי משפחתון דימונה המופעל בידי עמותת “יחדיו”, ליומיים של כיף ואור בחג החנוכה. ל”שבע” נמסר, שהילדים זכו לפינוק מדברי אמיתי, עם טיול גמלים, ארוחות בשטח, לינה בחאן ושקט מדברי שמילא את הנשמה. האירוח מצטרף ליוזמות דומות של בני הזוג הרטוב המארחים בחאן במהלך השנה אוכלוסיות מגוונות ללא עלות.

משפחתון “יחדיו” בדימונה הוא מסגרת טיפולית חוץ ביתית המיועדת לילדים ונוער בגילאי 8 – 18 שהוצאו מבתיהם. המשפחתון מתמקד בילדים שמתמודדים עם בעיות רגשיות, התנהגותיות, חברתיות ו/או קשיי למידה ורוצים להתקדם ולהצליח לעשות שינוי בחייהם. מטרת העל בו היא להוות מסגרת השתייכות מקבלת, תומכת, טיפולית ומכילה עבור הילדים.

אל”מ (מיל’) יאיר באר (מנכ”ל עמותת “יחדיו”) הודה להרטובים על האירוח המפנק שאיפשר לילדים אתנחתא מרגיעה של יומיים בנוף הכי יפה במדינה. עופר הרטוב סיכם: “ברגע שקיבלנו את הפנייה, היה ברור שנקבל אותם באהבה אלינו. אם אפשר לעשות לילדים קצת טוב על הלב, הרי שזו זכות גדולה עבורנו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

הקורונה “תרפא” את הכבישים מירוחם לכיוון באר...

בזכות פעילותם הנמרצת של קבוצת פעילים מירוחם, בהובלת חברת המועצה נילי אהרון, החלו באחרונה עבודות לשיקום כבישי הדמים. אימו של פעוט שנפגע קשות בתאונת דרכים בכביש לדימונה ומרותק כיום לכיסא גלגלים ל"שבע": "אנחנו ניצלנו בנס, פשוט בנס"

חדשות4 ביוני 2020    4 דקות
0

פגיה ממוגנת חדשה תקום בסורוקה

ועדת המשנה לתכנון ובנייה באר שבע אישרה גם הקמת מבנים למחקר קליני ולשיקום והכפלה של חדר המיון בבית החולים, הכל בכפוף לדיון בהתנגדויות אם יוגשו לאחר סיום תחולתן של התקנות לשעת חירום לצורך המאבק בנגיף הקורונה

חדשות4 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה