חדשות

הסטודנטים ממכללת קיי האירו את “סורוקה”

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

נציגות של אגודת הסטודנטים במכללה הבאר שבעית שימחה את הילדים המאושפזים בבית החולים

הסטודנטים ממכללת קיי האירו את “סורוקה”
"פעילות חברתית למען הקהילה". הסטודנטים בבית החולים | צילום: אגודת הסטודנטים מכללת קיי

אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי בבאר שבע יצאה אתמול (ראשון) לכבוד חג החנוכה לבית החולים “סורוקה”, במטרה לשמח את הילדים המאושפזים במוסד. ל”שבע” נמסר, שבמהלך הביקור הדליקו הסטודנטים נרות, חילקו סופגניות, שרו שירי חנוכה ובעיקר הצחיקו את החולים. לאחר מכן, המשיכו הסטודנטים לבית האבות “בית יונה” בעיר, כדי לשמח גם את ותיקי בירת הנגב המתגוררים במקום.

אבי בוחבוט (יו”ר אגודת הסטודנטים): “אין אושר יותר גדול מלראות ילד חולה שמחייך אליך בזכות סופגנייה שהבאת לו או בדיחה שסיפרת לו. אגודת הסטודנטים שמה השנה את נושא ההתנדבות והחיבור לקהילה כיעד מרכזי. תודה לאורין מלכה (רכזת מעורבות חברתית), המובילה את הפעילות ההתנדבותית שלנו ביד רמה”.

נשיאת המכללה פרופ’ לאה קוזמינסקי הוסיפה: “מכללת קיי מאמינה במצוינות אקדמית לצד פעילות חברתית למען הקהילה. לכל אורך השנה, הסטודנטים שלנו מתנדבים בעשרות  עמותות ואף מקבלים על התנדבות זו הכרה אקדמית. אני מאמינה ששילוב של עשייה חברתית ולמידה אקדמית ברמה גבוהה הוא המתכון להכשרת המורים הטובים ביותר לילדי ישראל”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה