חדשות

מתכוננים לשירות בחיל טנ”א

חדשות29 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

סיור חשיפה והיכרות עם חיל טכנולוגיה ואחזקה לסטודנטים של העתודה הטכנולוגית באר שבע

מתכוננים לשירות בחיל טנ”א
"המשך ההתפתחות". מסיירים בחיל | צילום: באדיבות העתודה הטכנולוגית לתקשוב אמי"ת

הסטודנטים של העתודה הטכנולוגית לתקשוב אמי”ת באר שבע יצאו באחרונה לסיור היכרות וחשיפה עם בסיסי חיל טנ”א (טכנולוגיה ואחזקה), שהוא החיל המאמץ של העתודה. ל”שבע” נמסר, שבמהלך הסיור שהתקיים בגזרת “עוטף עזה”, עיר הבהדי”ם ובסיסי ההדרכה של חיל טנ”א, הם נחשפו למגוון הפעילויות של החיל, תוך היכרות עם המסלול אותו יעברו לאחר תהליך החיול והגיוס. את הסיור הובילו רב סרן אורון אמר (הקצין המאמץ של העתודה הטכנולוגית) ומפקדי המסלולים השונים שלומי כהן וברוך גל.

ד”ר ירון נעים (מנהל העתודה): “העתודה הטכנולוגית לתקשוב היא המשך ההתפתחות המתמידה של בית הספר אמי”ת טכנולוגי, ולומדים בה סטודנטים מכל רחבי הדרום. אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם חיל טנ”א, והרצון הוא לחשוף בפני הסטודנטים את המסלול אותו יעברו לאחר סיום לימודיהם כהנדסאים במכללה ואפשרויות שיתוף הפעולה והקידום העומדים בפניהם במהלך שירותם הצבאי”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בשורה אמיתית לנגב

המאבק הצליח וקברניטי הנגב יכולים להיות מרוצים אחרי ההחלטה לפתיחת מעטפות המכרז בפרויקט קריית המודיעין. יו"ר ועד הפעולה "ישראל למען הנגב" ד"ר אתי לוצאטו מוחה על האמירה שיוחסה לרמטכ"ל אביב כוכבי לגבי הפיכת "לקסוס" המודיעין ל"סוסיתא" עם העברתו דרומה, ומדגישה: "המציאות טופחת על הפנים באמירה הזאת. הכוכבים מתחילים להסתדר"

חדשות9 ביולי 2020    11 דקות
0

חשש בבית החולים סורוקה מהעלייה במספר הנדבקים...

19 מאושפזים במחלקה לקורונה בבית החולים סורוקה

חדשות9 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה