חדשות

מטבעות שוקולד לנוסעים ב”דן באר שבע”

חדשות26 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תושב באר שבע ונכדתו יצאו השבוע לחלק מטבעות שוקולד כדמי חנוכה לנוסעים בתחבורה הציבורית בבירת הנגב

מטבעות שוקולד לנוסעים ב”דן באר שבע”
"ערך הנתינה". מבצע החלוקה | צילום: פרטי

חנוכה עם ערכים: תושב באר שבע גדי גולן ונכדתו הילדה בת ה-4 אלה-לי קסטוריאנו חילקו השבוע ביחד ולחוד מטבעות שוקולד כדמי חנוכה לנוסעים בתחבורה הציבורית בבירת הנגב באוטובוסים של חברת “דן באר שבע”.

גולן הסביר ל”שבע” מה עומד מאחורי היוזמה והביצוע הייחודיים: “כל היוזמה הזאת באה מהסיבה שאנחנו מלמדים את הנכדה את נושא הנתינה ואהבת הזולת, ולכן חשבתי לנכון שמתאים בחנוכה לפי המנהג לתת סופגניות, לביבות ודמי חנוכה. מהסיבה הזאת, יצאנו לשמח את הנוסעים בתחבורה הציבורית במשהו מתוק, מטבעות שוקולד, כמנהג מטבעות דמי חנוכה”.

צילום: פרטי

 

ואלו תגובות קיבלתם?
“הנוסעים ממש התלהבו, ובירכו על היוזמה, שעשתה להם את חנוכה עוד יותר שמח. שמחנו גם על שיתוף הפעולה עם הנהלת מוקד שירות לקוחות ב’דן באר שבע'”.

כתבות נוספות בחדשות

0

הקורונה “תרפא” את הכבישים מירוחם לכיוון באר...

בזכות פעילותם הנמרצת של קבוצת פעילים מירוחם, בהובלת חברת המועצה נילי אהרון, החלו באחרונה עבודות לשיקום כבישי הדמים. אימו של פעוט שנפגע קשות בתאונת דרכים בכביש לדימונה ומרותק כיום לכיסא גלגלים ל"שבע": "אנחנו ניצלנו בנס, פשוט בנס"

חדשות4 ביוני 2020    4 דקות
0

פגיה ממוגנת חדשה תקום בסורוקה

ועדת המשנה לתכנון ובנייה באר שבע אישרה גם הקמת מבנים למחקר קליני ולשיקום והכפלה של חדר המיון בבית החולים, הכל בכפוף לדיון בהתנגדויות אם יוגשו לאחר סיום תחולתן של התקנות לשעת חירום לצורך המאבק בנגיף הקורונה

חדשות4 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה