חדשות

באר שבעי דורש להשמיד את זרעו

חדשות23 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תושבת בירת הנגב שנכנסה להריון בעקבות קיום יחסי אישות עם צעיר מקומי הטוען שגנבה את זרעו, הגישה נגד הגבר תביעת אבהות

באר שבעי דורש להשמיד את זרעו
צילום אילוסטרציה: INGIMAGE

סיפור יצרי ביזארי וסוער מתרחש בימים אלה בין כותלי בית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע, ולא רק. ל”שבע” נמסר, שצעיר תושב העיר קיים יחסי אישות עם תושבת העיר בזמן שהיה מאורס לאחרת. לדאבונו, אותם יחסים הובילו להריון לא רצוי, לפחות מצידו של האיש. לאחר שהאישה עדכנה אותו על ההיריון, סירב הגבר ההמום לקחת כל אחריות על ההיריון כמו גם על הילד, היות שמדובר ב”תרגיל” שנעשה לו, במטרה לסחוט ממנו כספים. לדבריו, כפי שמופיעים בכתב התביעה שהגיש לבית המשפט, האישה טענה בפניו שהיא מוגנת מכניסה להריון, בשעה שבאותה עת ממש היא עברה טיפולי פוריות אצל רופא, בידיעה וכוונה ברורה להיכנס להריון.

לטענת הצעיר, הוא אף הציע לאישה לממן הפלה, ומתוך רצון שלא ייוודע דבר ההיריון לבת זוגו (שהיא כיום כבר אשתו החוקית) הוא אף ביקש להעביר לשותפתו לקיום יחסי האישות סכום כסף נכבד. הגבר הוסיף, שמלבד אותה “גניבת זרע” לדבריו, מחזיק הרופא של האישה שנכנסה להריון בזרעו, אותו גנבה אותה אישה, כדי לנסות לסחוט אותו בעתיד, והוא דורש מבית המשפט להורות על “צו המורה לכל גורם רפואי, בו יימצא שהנתבעת השתמשה בזרעו של התובע לטיפולי הפריה עתידיים, לפיו יושמדו כל תוצרים כאלה מזרעו”.

בצר לה, פנתה האישה לעו”ד גיל שחף, מומחה לענייני משפחה ובעל חברת עוה”ד שחף ושות’, שלאחר שהגיש בשמה תביעת אבהות נגד הצעיר הגיב: “בשל חיסיון עו”ד – לקוח, אין באפשרותי להתייחס למקרה הספציפי. מה שכן ניתן לומר באופן כללי זה, ששוב רובן של התביעות העוסקות בגניבת זרע נדחות מאחר שלגבר יש אחריות למעשיו. בנוגע לרצונו של האיש לשימוש עתידי בזרעו, הנתבעת תיתן את תשובתה לבית המשפט כמקובל”.

עו”ד גיל שחף. “לגבר יש אחריות למעשיו” | צילום: יח”צ

כתבות נוספות בחדשות

0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

לאחר הפצת הסרטון בו מוצע “להאכיל” בדואים...

בחברה הבדואית תגובות נזעמות

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה