חדשות

“בלאדינו זה נשמע יותר טוב”

חדשות20 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מופע שירי לאדינו בשילוב "הומור, מוזיקה ופולקלור לצד רומנסות ספרדיות" נערך ב"מרכז הצעירים" בבאר שבע

“בלאדינו זה נשמע יותר טוב”
"ערב מקסים". המופע בלאדינו | צילום: באדיבות עו"ד מינה קלמן-חדד
אירוע תרבותי מוצלח, בארגונם בין היתר של אגף הרווחה בעיריית באר שבע, חברת “כיוונים” ו”האגודה לתרבות הדיור” בבירת הנגב ובחסות ראש העירייה רוביק דנילוביץ’. ל”שבע” נמסר, שאמש (רביעי) נערך ב”מרכז הצעירים” בבירת הנגב המופע “בלאדינו זה נשמע יותר טוב – מופע הלאדינו הגדול, חגיגה שכולה הומור, מוזיקה ופולקלור לצד רומנסות ספרדיות”.
יו”ר ועדת ההתנדבות במועצת בעיר, עו”ד מינה קלמן-חדד, ציינה שהיה “ערב מקסים של שירי לאדינו וסיפורים מבית ההורים מארצות הבלקן. יישר כוח למארגנים, שלמה ונטורה ו’האגודה לתרבות הדיור’ עם חברת ‘כיוונים’. האולם היה מלא, והיו שם שמחה בלב ונוסטלגיה; כולם שרו והתרגשו מהמופע, שתובל בהומור ספאניולי, שירים וסיפורים בלאדינו ובעברית. חני נחמיאס היית מצוינת כדוברת לאדינו שוטף, יוסי אלפי העיראקי שילב הומור משעשע, מושיקו כהן ממש רקד על הבמה, ורינת וגילה חסיד יצאו בשירה מרגשת ואינטימית מבית אימא”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה