חדשות

נלחמים בפיראטים

חדשות17 בדצמבר 2019    דקה אחת
1

במועצה האזורית בני שמעון וברשויות צפון הנגב ממשיכים להיאבק בפגיעה באיכות הסביבה, ופועלים נגד עברייני הפסולת

נלחמים בפיראטים
למחוק תמונות כאלה. מפגע פסולת דרומית לפארק "עידן הנגב" | צילום: מועצת בני שמעון

ראש המועצה האזורית בני שמעון ניר זמיר נפגש באחרונה עם ברוך ובר (מנהל מחוז הדרום במשרד להגנת הסביבה), זאת בנוכחות בעלי תפקידים מהמועצה האזורית והמשרד. ל”שבע” נמסר, שמטרת הדיון הייתה המשך טיפול בבעיית ההשלכות של הפסולת הפיראטית ושריפות האשפה בשטחים הפתוחים והחקלאיים.

בישיבה נדונו סוגיות חשובות, כגון מטרדי ריח השריפות באזור גבעות בר, משמר הנגב ושובל, ונושאים נוספים הקשורים במטרדי הפסולת, הפגיעה באיכות החיים של תושבי האזור, סמכויות האכיפה ומציאת דרכי פעולה משותפות. את המאבק בעניין מובילה תמר אליהו (מנהלת המחלקה לשיפור פני היישוב במועצת בני שמעון.

זמיר: “נושא שריפות הפסולת מעסיק אותנו רבות. אנו משקיעים משאבים ומאמצים רבים באיחוד כל הגורמים הרלוונטיים, כדי שישתפו ביניהם פעולה. זו הדרך היחידה בה נוכל להוביל לשינוי בעניין שהוא אינטרס משותף לכולנו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

מנכ”ל כיוונים נמצא חיובי לקורונה

שלומי נומה, מנכ"ל כיוונים נמצא חיובי לקורונה ועדכן כי מרגיש טוב וכמובן נכנס לבידוד

חדשות17 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

ערבות הדדית בסורוקה

המרכז הרפואי סורוקה צפוי לקלוט 35 חולי קורונה מאשקלון ומירושלים בימים הקרובים, במסגרת התכנית "ערבות הדדית" של משרד הבריאות

חדשות16 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • יוסף כהן

    היי כמו כל דבר בחיים לטפח בבעייה במקור התהוותה בנושא פסולת בנייה לאסור כליל תנועה של משאיות עם פסולת בנייה אלא אם יוביל עם רשיון ותעודה מאת היזם בשטח עם כל הפרטים כמו כן להקים בתוך המוקד העירוני מערך דיווח משאית מס יצאה עם פסולת מ… לסנכרן עם קליטה בדודאים ולשחרר מעקב משאית שלא סונכרנה השליכה בוואדי.לזמן את הבעלים ואת היזם מזמין ההובלה לשימוע פלילי במשרד הג”ס פעולה זו יכולה להתבצע בקלות עם אגרה כחוק.