חדשות

כ-2,000 חייבים פחות

חדשות17 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מבצע הפחתת גובה חובות המים של תאגיד "מי שבע" מסתיים בסוף החודש, במטרה לתת "הזדמנות נוספת ואחרונה" ללקוחות פרטיים בבאר שבע ואופקים להסדיר את חובותיהם

כ-2,000 חייבים פחות
חובות מים | צילום: ארכיון

המבצע להפחתת גובה חובות המים של לקוחות פרטיים בבאר שבע ואופקים לתאגיד המים והביוב “מי שבע” הביא להסדרת חובם של כ-2,000 תושבים ב-2 הערים. ל”שבע” נמסר, שלאור עוד פנייה מצד “מי שבע” אל הממונה על התאגידים ברשות המים, המבצע שהחל לקראת חג הפסח, וכבר הוארך בעבר לבקשת התאגיד, הוארך פעם נוספת באופן חריג עד ליום שלישי ה-31 בחודש. במהלך תקופה זו, מתאפשר לתושבים שצברו חוב מים לתאגיד לשלמו ללא ריבית והצמדה.

פניית “מי שבע” לממונה על התאגידים בבקשה להארכה נוספת של תקופת המבצע נועדה לאפשר הזדמנות אחרונה לתושבים בעלי חובות בגין צריכה בנכסי מגורים להסדיר את חובם. במסגרת המבצע היחיד מסוגו בעשור האחרון, מבוצעת מחיקת ריביות והצמדה לחובות קיימים של לקוחות פרטיים, ובכך מופחת החוב שמתבקש כל צרכן לשלם. תושבי באר שבע ואופקים להם קיים חוב בתאגיד זיהו את ההזדמנות הנדירה, וכאמור מתחילת המבצע באפריל השנה ועד היום, ניצלו אלפי תושבים את האפשרות למחיקת ריביות והצמדה, והסדירו את חובם ללא ריביות וללא עמלות.

ב”מי שבע” קוראים לתושבי באר שבע ואופקים שצברו חוב בגין חשבון המים, וטרם פנו לתאגיד כדי להסדירו, להגיע למשרדי “מי שבע” לפני תום המבצע המסתיים בתום השנה האזרחית במטרה לטפל בנושא במסגרת הארכת המבצע יוצא הדופן. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך הזמן הקצר שנותר עד לסיום המבצע יתקיים בתנאי שהצרכן יעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם, וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים שלו.

מריו לובטקין (מנכ”ל “מי שבע”): “באופן יוצא דופן, פנה התאגיד פעם נוספת לממונה על התאגידים בבקשה להארכת המבצע עד לסוף השנה, כדי לאפשר לעוד תושבים להסדיר את חובם במסגרת המבצע. זיהינו שלאור ההארכה הקודמת שהשיג ‘מי שבע’ פנו תושבים רבים נוספים, ולכן מצאנו לנכון לקדם הזדמנות נוספת, ואחרונה, במטרה לאפשר לעוד תושבים להסדיר את חובם  בהקדם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה