חדשות

הסבה מקצועית לעובדים בבאר שבע ודימונה

חדשות15 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

קורסים במימון המדינה יופעלו באמצעות "קרן מעגלים" בין היתר בתחומי ניהול פרויקטים בבניין והתקנה ושירות למתקני מיזוג אוויר

הסבה מקצועית לעובדים בבאר שבע ודימונה
יפה ויגודסקי. "סוג של חרדה" | צילום: ריאן פרויס

מדינת ישראל, באמצעות “קרן מעגלים”, פותחת החודש מגוון קורסים חדשים באזור הדרום (בין היתר בבאר שבע ודימונה), המאפשרים לעובדים שמוגדרים “עובדים שחוקים” ללמוד מקצוע, במטרה לשדרג את תפקידם או לעבור למקצוע חדש, זאת כדי לתת לעובדים אופק תעסוקתי עד גיל הפרישה ומעבר. ל”שבע” נמסר, שהקורסים מוצעים ללא עלות לעובדים העומדים בקריטריונים (לבדיקת זכאות).

הם יעסקו במגוון תחומים, ביניהם ממונה על בטיחות בעבודה, ניהול פרויקטים בבניין, ניהול מלאי ורכש, התקנה ושירות למתקני מיזוג אוויר, תחזוקה ותיקון סמארט-פונים וטאבלטים, נהג רכב ציבורי עיוני, מורי נהיגה ומורי דרך, תוכנות גרפיות מתקדמות ומזכירות רפואית. מרבית הקורסים מתקיימים לאחר שעות העבודה.

יפה ויגודסקי (יו”ר “קרן מעגלים”): “שחיקה בעבודה היא אחת המגיפות הנפוצות ביותר של המאה ה 21, שכן בעידן המודרני העלייה בתוחלת החיים ואורח החיים האינטנסיבי מעצימים את השחיקה. תופעת השחיקה עולה ככל שהגיל עולה, בעיקר בשל העובדה שבגיל מבוגר קיימת תחושת מיאוס ממקום העבודה הספציפי או מהמקצוע בו העובד עוסק כבר שנים רבות. אחד הגורמים המובילים לשחיקה בגילאי 50+ טמון גם בעובדה שבגיל מאוחר קיים סוג של חרדה מאופק מקצועי אפשרי. מחקרים מצאו שהכשרות מקצועיות לתפקיד חדש או לקריירה שנייה הן דרך בטוחה להילחם בשחיקה. אנו מברכים על כל קורס חדש שנפתח, וממליצים לתושבי הדרום והסביבה לבדוק את זכאותם, להירשם, ולנצל את זכותם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

פורסם מסלול חולת קורונה מבאר שבע

מי שהיה באותם המקומות ובאותן השעות נדרש להיכנס לבידוד

חדשות26 במאי 2020    דקה אחת
0

תושב תל שבע תקף הבוקר את ראש...

החשוב, תושב תל שבע בן 25 נעצר

חדשות26 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה