חדשות

ירושלים של ערד

חדשות13 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

עשרות חברים בוועדי בתים של סניף "האגודה לתרבות הדיור" בערד יצאו לסיור לימודי בירושלים

ירושלים של ערד
נשמו אוויר הרים צלול כיין. הסיור בירושלים | צילום: יח"צ

סניף “האגודה לתרבות הדיור” בערד ערך באחרונה סיור לימודי מיוחד ברחבי ירושלים, בו השתתפו עשרות חברים בוועדי בתים, בהובלתה של מנהלת הסניף מינה שטרית.

ל”שבע” נמסר, שהסיור התחיל באתר ההנצחה הלאומי הר הרצל ובתצפית על ארמון הנציב. לאחר מכן, המשיכו החברים לכיוון העיר העתיקה, לסיור בין הרובעים וכמו כן לכותל. בהמשך, הם הגיעו למרכז מורשת מנחם בגין, שם ספגו היסטוריה וקיימו תצפית אל תוך נבכי חייו של מנהיג מעורר השראה. את ארוחת הצהריים אכלו המשתתפים בשוק “מחנה יהודה”, הידוע באווירה הירושלמית האותנטית שלו, שסיפקה לחברים ריחות וטעמים ייחודיים. לאורך כל היום, נהנתה הקבוצה מליוויו של יעקב יעקב, המשורר הירושלמי הידוע, שריתק את המשתתפים בסיפוריו על ההיסטוריה של ירושלים.

ממונה מחוז דרום ב”אגודה” יחזקאל יגנה: “הסניף המקומי מקיים פעילות עניפה הן בנושאים החברתיים והן בנושאים הפיזיים, בהובלתה של המנהלת מינה שטרית, הפועלת ללא הפסקה להצלחת ‘האגודה לתרבות הדיור’ בעיר, ומעניקה הרבה לוועדי הבתים בעיר. על כן, אני שמח על ההזדמנות להודות לוועדי הבתים על תרומתם לאורך השנים באמצעות הפעילויות והסיורים השונים”.

כתבות נוספות בחדשות

0

פלאפל דוגו

ישיבת "אהל שלמה" של רשת "בני עקיבא" בבאר שבע ציינה זו השנה השלישית את "מבצע דוגו" לאכילת פלאפל, שיזם ניצול השואה דוד לייטנר, המכונה "דוגו"

חדשות21 בינואר 2020    2 דקות
0

יו”ר חדש למועצת הנגב

ראש עיריית ערד עו"ד ניסן בן חמו יעמוד בראש מועצת הנגב שמאגדת 23 ערים ויישובים בנגב, ומובילה תהליכים אזוריים כגון הקמת בית חולים נוסף בדרום והקמת נמל תעופה אזרחי בנבטים

חדשות21 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה