חדשות

תקף קשיש בבאר שבע, נתפס בקניון הנגב

חדשות12 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בב"ש, כתב אישום נגד תושב הפזורה הבדואית, אימן בטיחאת (29) ששדד ותקף אדם מבוגר בן 70, שהיה בדרכו לטיפול רפואי בב"ש

תקף קשיש בבאר שבע, נתפס בקניון הנגב
צילום אילוסטרציה: ingimage

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש לבית המשפט באמצעות עו”ד אביב דמרי, בתאריך 1.12.19, כאשר הבחין הנאשם במתלונן שהגיע למכון מ.א.ר בב”ש לשם ביצוע בדיקה רפואית, ניגש אליו, לפת אותו בחוזקה מאחור ותקף אותו תוך שהוא דורש את כספו. המתלונן נאבק בנאשם, אך הנאשם לא הרפה, הפילו ארצה, חבט במכות אגרוף בראשו עד שהצליח לחטוף את תיקו של המתלונן וברח מהמקום.

הנאשם נעצר לאחר שניסה לגנוב קפוצ’ון מחנות “פוקס” בקניון הנגב, כתב האישום מייחס לו ביצוע עבירות של שוד וניסיון גניבה. כמו כן, הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

כתבות נוספות בחדשות

0

סכסוך אחד, 4 פיתרונות אפשריים

מומחים בתחומים שונים הציגו בפני סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, בכנס שארגנה אגודת הסטודנטים, כיצד לדעתם ניתן לפתור את הסכסוך הישראלי פלסטיני

חדשות19 בינואר 2020    4 דקות
0

למצות זכויות מול “מי שבע”

נציגי התאגיד השתתפו ביריד מיוחד במרכז "סטארט-אפ" בבאר שבע # מנכ"ל "מי שבע" מריו לובטקין: "מתן שירות מקצועי ומקיף לתושב ממוקם בראש סדר העדיפויות של התאגיד"

חדשות19 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה