חדשות

מנהיגות במקיף הבאר שבעי

חדשות11 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תלמידי מקיף אמי"ת בבירת הנגב הובילו כנס מנהיגות מחוזי

מנהיגות במקיף הבאר שבעי
"ערבות הדדית". הכנס במקיף | צילום: יפעת רווזנפלד

חברי הנהגת התלמידים במקיף אמי”ת (ע”ש וסרמן) אירחו באחרונה כנס מנהיגות מחוזי של המנהיגות הצעירה של הרשת במחוז דרום. ל”שבע” נמסר, שאת האירוע, בו השתתפו כ-60 מתלמידי אמי”ת במחוז, הובילו נורית דוידי (רכזת מנהיגות צעירה ברשת) בשיתוף יפעת רוזנפלד (רכזת השותפויות בבית החינוך).

במהלך הכנס, לקחו חלק חברי המנהיגות הצעירה בפעילויות היכרות וגיבוש, והתנסו בסדנאות שונות בנושא ערבות הדדית, אותן יעבירו בבתי החינוך שלהם לרגל חגיגות 95 שנה לאמי”ת שיצוינו השנה. תלמידי אמי”ת באר שבע הובילו את האורחים בסיור בבית החינוך, והציגו בפניהם את מתחמי הלמידה החדשניים של המוסד ושיטות הלמידה המיושמות בו. במסגרת היום החווייתי, למדו התלמידים שיר בשפת הסימנים, והצטלמו לסרטון חגיגי לקראת חגיגות הרשת.

ליאל גורליק (תלמידת כיתה י’ וחברת הנהגת התלמידים במקיף אמי”ת): “שמחנו לארח את תלמידי אמי”ת מכל אזור הדרום ליום מיוחד במינו של גיבוש ומנהיגות, להכיר חברים חדשים, וביחד לתכנן איך הופכים סיסמאות של מעורבות חברתית וערבות הדדית למעשים”.

מנהל המקיף צוריאל רובינס: “הנהגת התלמידים במקיף אמי”ת באר שבע שותפה מלאה בתכנון והובלת מערכי חינוך לערכים ותרומה לחברה, ואנו גאים על השותפות שלהם במנהיגות הצעירה של רשת אמי”ת המובילה לערכים של כלל ישראל וערבות הדדית”.

כתבות נוספות בחדשות

0

כמה חולי קורונה בשכונה שלכם?

עיריית באר שבע פרסמה את מספר הנדבקים בכל שכונה בבאר שבע

חדשות24 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

500 ק”ג מגבונים הביאו לסתימה גדולה בשכונת...

צוותי "מי שבע" פעלו במהלך החג לשחרור סתימת ביוב גדולה, שנגרמה כתוצאה מהצטברות מגבונים בקו ביוב ראשי

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה