חדשות

יש ועד לשכונת “כלניות”

חדשות9 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

גל ניר נבחר ליו"ר הוועד בשכונת צמודי הקרקע המוקמת בימים אלה בבאר שבע, ואחת מחברות ועד השכונה היא חברת מועצת העיר לשער עו"ד כרמית אהרון אמונה

יש ועד לשכונת “כלניות”
הנבחרים. חברי הוועד החדש | צילום: באדיבות המצולמים

ועד לשכונת “כלניות” החדשה בבאר שבע: ל”שבע” נמסר, שביום שני שעבר הצביעו 240 מהתושבים בשכונת צמודי הקרקע המוקמת בימים אלה בבירת הנגב למען נציגיהם, כאשר גל ניר נבחר ליו”ר הוועד בזכות 224 קולות שקיבל.

יתר חברי הוועד הם פרץ רעם (154 קולות), חברת מועצת העיר לשעבר עו”ד כרמית אהרון אמונה (145 קולות), אסולין אבישי (109 קולות) ובן דוד אלמוג (104 קולות). לאחר אישור הבחירה, הודיעה ועדת הבחירות, ש”כל תושב/ת שרשום/ה בספר הבוחרים והמזדהה בתעודת זהות המעידה שמקום מגוריו בשכונת ‘כלניות’ בבאר שבע או לחלופין במסמך אישור זכויות עדכני על המגרש שבבעלותו מרמ”י (רשות מקרקעי ישראל) או נסח טאבו המאשר את בעלותו על מגרש בשכונה או חוזה רכישה של הקרקע ושחתם על תצהיר המעיד שהנכס/קרקע בבעלותו (למותר לציין שבעל קרקע שכתובתו בשכונת ‘כלניות’ עודכנה בתעודת זהות פטור מחתימה על תצהיר כאמור לעיל), רשאי/ת להגיש ערעור על מועמד או מועמדים עד ליום ראשון, י”ז בכסלו התש”פ  15.12.19. את הערעור ניתן להגיש במשרדי עיריית באר שבע, במתחם יעלים, רחוב זלמן שניאור 10, אגף הרווחה והשירותים החברתיים – חדר 56. יש לקבל אישור על הגשת הערעור”. הוועדה הודתה “לכל בעלי זכות הבחירה שהשתתפו בהליך הבחירות”, ואיחלה “לוועד הנכנס פעילות פורה ושיתוף פעולה מבורך”.

כתבות נוספות בחדשות

0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

לאחר הפצת הסרטון בו מוצע “להאכיל” בדואים...

בחברה הבדואית תגובות נזעמות

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה