חדשות

יו”ר ועד מנהל ראשון לעמותת “סוויץ'”

חדשות8 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

חבר הנהלת מכון "טריגובוף" הווארד מאיירס, יעמוד בראש הוועד המנהל של העמותה

יו”ר ועד מנהל ראשון לעמותת “סוויץ'”
הווארד מאיירס. יו"ר הוועד המנהל הראשון | צילום יח"צ

בישיבה הראשונה של לאסיפת המייסדים של עמותת “סוויץ'”, שהתקיימה באחרונה במרכז “סוויץ'” שבבית “עידן הנגב”, נבחר הרכב הוועד המנהל של העמותה, ואושרה מועמדותו של הווארד מאיירס לראשות הוועד המנהל.

ל”שבע” נמסר, שבמקביל משמש מאיירס גם כחבר הנהלה במכון “טריגובוף”. בין חברי הוועד המנהל הנוספים שנבחרו, מנכ”ל מכון “טריגובוף” שלום נורמן, מנכ”ל חברת “עידן הנגב” משה פאול, חבר הוועד המנהל של המכון בנג’י מאור ומנכ”לית עמותת “ארץעיר” לשעבר הפעילה החברתית בלה אלכסנדרוב. במהלך הישיבה, קיבלו חברי האסיפה סקירה ממנהל מרכז “סוויץ'” ליאור ניסקי, על פעילות המרכז במהלך תקופת ההרצה בחודשים האחרונים ופרויקטים הנמצאים בשלבי תכנון שונים.

עמותת “סוויץ'” החדשה הוקמה במטרה להפעיל את מרכז “סוויץ'” לקידום והכשרה לתעסוקה מייסודו של מכון הארי אוסקר טריגובוף”. העמותה מבקשת לחזק את מגוון האוכלוסיות החיות בנגב בדגש על אוכלוסיות מוחלשות, ולהגדיל את מספר המועסקים מבין תושבי ישראל בגיל העבודה במרחב הנגב ואת מסוגלותם התעסוקתית.

מרכז “סוויץ'” להכשרה וקידום תעסוקה הוקם ביוזמת מכון הארי אוסקר טריגובוף בבית “עידן הנגב”, בשיתוף חברת “עידן הנגב” ובסיוע JNF אוסטרליה. המרכז משתרע על פני כ-500 מ”ר, וכולל כיתות לימוד, סדנאות מחשב, קליניקה טיפולית, אולם רב תכליתי, חללי עבודה, משרדים, אודיטוריום וחדרי ישיבות. הוא פועל בהתאם לחזונו של הארי אוסקר טריגובוף לקידום התעסוקה בחברה הבדואית בנגב, זאת לאחר אחד מביקוריו בפארק התעסוקה “עידן הנגב”, ומנוהל ביד צוות משותף מהחברה הבדואית והחברה והיהודית.

כתבות נוספות בחדשות

0

מחלקת הקורונה בסורוקה נפתחה מחדש

בעקבות העלייה בתחלואה, נפתחה מחדש מחלקת הקורונה בסורוקה וכעת מאושפזים בה 9 חולים

חדשות28 ביולי 2021    דקה אחת
0

דיווחו דיווח כוזב לשרות התעסוקה ונעצרו

שלושה חשודים מהנגב חשודים שבמהלך הקורונה ביצעו דווח כוזב של מאות עובדים לשרות התעסוקה

חדשות27 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה