חדשות

“למה עולים לא נשארים פה”?

חדשות8 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

כך תמה חבר הוועדה לקליטת עלייה בעיריית באר שבע אליהו סכטר, שהיו"ר שלה גיל שטכמן החליט להזמין לישיבתה הבאה את ראש העירייה רוביק דנילוביץ', כדי להבין "אם נושא העלייה או עידוד עלייה נמצא בעדיפות של הרשות"

“למה עולים לא נשארים פה”?
צילום אילוסטרציה: INGIMAGE
יו”ר הוועדה לקליטת עלייה בעיריית באר שבע חבר מועצת העיר גיל שטכמן הודיע בישיבתה האחרונה של הוועדה, שהוא יזמין לישיבתה הבאה של הוועדה לקליטת עלייה בפברואר הקרוב את ראש העירייה רוביק דנילוביץ’.
קודם לכן, הוצגו בפני חברי הוועדה נתונים שונים על תוכניות תעסוקתיות והשכלתיות לעולים בעיר, מהם עלה שאחוזים ספורים בלבד מבוגרי התוכניות נותרים לגור בבירת הנגב.
חבר הוועדה אליהו סכטר, הגיב: “אם הכל כל כך יפה, למה עולים לא נשארים פה?… הטעות במקרו לא במיקרו… אני מציע שאנחנו נזמין ישיבה ולעבוד על התעסוקה ולדבר עם מנהל משאבי אנוש, ולבדוק מה הם צריכים”.
שטכמן: “מי שצריך לבוא לפה ולדבר איתנו זה ראש הרשות… מכיוון שאנו צריכים להבין אם נושא העלייה או עידוד עלייה הוא נמצא בעדיפות של הרשות, כי אנחנו יכולים להמשיך לדבר, ובסופו של דבר אנו יכולים להגיע להבנה שהנושא לא בסדר עדיפויות של העיר… התשובות להרבה מהשאלות שלנו נמצאות אצל ראש העירייה; ללא עזרה וללא תקציבים, אנחנו יכולים לשבת פה ולבזבז המון זמן ואנרגיה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

31 אנשי צוות מסורוקה נכנסו לבידוד בעקבות...

חקירה אפידמיולוגית מתבצעת לכל מי שבא במגע

חדשות29 במאי 2020    דקה אחת
0

עוד שני שחקנים ימשיכו בהפועל באר שבע...

דוד קלטינס ונאור סבג ימשיכו בקבוצה לאחר שהסכימו לקצץ בשכרם

חדשות28 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה