חדשות

ועדת ההתנדבות מסכמת שנה

חדשות3 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

נציגי עמותת "ידידים סיוע בדרכים" השתתפו בישיבה האחרונה של הוועדה ל-2019

ועדת ההתנדבות מסכמת שנה
סוגרים שנה פורייה. חברי הוועדה | צילום: באדיבות עו"ד מינה קלמן-חדד

ועדת ההתנדבות בעיריית באר שבע, בראשות עו”ד מינה קלמן-חדד, ערכה בימים אלה את ישיבתה האחרונה ל-2019. ל”שבע” נמסר, שבישיבה נדון נושא טקס מגן ראש העירייה שיתקיים ב-22 בחודש, ובמסגרתו יקבלו את המגן 8 אישים ו-4 ארגונים חברתיים (12 בסך הכל, “כנגד מספר שבטי ישראל”, כפי שמציינת עו”ד קלמן-חדד…).

בנוסף, סיכמה הוועדה את שנת הפעילות הפורייה החולפת, יחד עם נציגי אגף הרווחה, מינהל החינוך וחברת “כיוונים”

גולת הכותרת בישיבה הייתה השתתפותם של 2 ממקימי עמותת “ידידים סיוע בדרכים”, המונה כ-19 אלף מתנדבים בכל רחבי הארץ, שמסייעת בהתנדבות מלאה לאנשים הנתקעים בדרכים, ומחלצת ילדים הננעלים בכלי רכב.

קלמן-חדד: “בישיבה החגיגית הכרנו אנשים נפלאים, שסיפרו לנו על פעילות העמותה המדהימה הזו, ועניינו את חברי הוועדה בעשייה הברוכה של ‘ידידים סיוע בדרכים’. התרגשתי להכיר את חברי העמותה הנפלאים, שמתנדביה כבר הצילו יותר מ-1,200 תינוקות וילדים שנשארו נעולים בכלי רכב”.

כתבות נוספות בחדשות

0

הקורונה “תרפא” את הכבישים מירוחם לכיוון באר...

בזכות פעילותם הנמרצת של קבוצת פעילים מירוחם, בהובלת חברת המועצה נילי אהרון, החלו באחרונה עבודות לשיקום כבישי הדמים. אימו של פעוט שנפגע קשות בתאונת דרכים בכביש לדימונה ומרותק כיום לכיסא גלגלים ל"שבע": "אנחנו ניצלנו בנס, פשוט בנס"

חדשות4 ביוני 2020    4 דקות
0

פגיה ממוגנת חדשה תקום בסורוקה

ועדת המשנה לתכנון ובנייה באר שבע אישרה גם הקמת מבנים למחקר קליני ולשיקום והכפלה של חדר המיון בבית החולים, הכל בכפוף לדיון בהתנגדויות אם יוגשו לאחר סיום תחולתן של התקנות לשעת חירום לצורך המאבק בנגיף הקורונה

חדשות4 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה