חדשות

למען ניצולי השואה בבאר שבע

חדשות1 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

כנס מיצוי זכויות לניצולים התקיים במשכן לאמנויות הבמה, גם בעקבות פעילותו של יו"ר התאחדות עולי רומניה בנגב ד"ר נתן כהן

למען ניצולי השואה בבאר שבע
"להביא את נותני השירותים אל הניצול". שני מימין ד"ר כהן, ראשונה משמאל עו"ד קלמן-חדד | צילום: סטפן רדוקנו, צלם התאחדות עולי רומניה בבאר שבע והנגב

מרכז הארגונים לניצולי השואה בשיתוף משרדי המשפטים והאזרחים הוותיקים, אגף הרווחה בעיריית באר שבע (בראשות אתי כהן) והתאחדויות עולים וארגונים וולונטריים מבירת הנגב ערכו ביום חמישי האחרון במשכן לאמנויות הבמה בעיר כנס למיצוי זכויות ניצולי שואה.

ל”שבע” נמסר, שיו”ר התאחדות עולי רומניה בבאר שבע ובנגב ד”ר נתן כהן, שנבחר השנה לחבר בוועד המנהל של מרכז הארגונים, פעל רבות לכך שכנס חשוב זה יתקיים גם בבירת הנגב. כמו כן, נרתמה לעניין גם יו”ר ועדת ההתנדבות בעירייה עו”ד מינה קלמן-חדד.

ד”ר כהן: “הקמנו דוכנים עם חומר הסברה ומתן יעוץ מקצועי, והניצולים קיבלו מענה לשאלות שהיו להם והדרכה מועיל. האולם הגדול של המשכן היה מלא, וכמובן הכיבוד שהוכן היה משובח ביותר. לאור הדרישה לקבלת מידע, נראה שנצטרך לארגן לפחות עוד מפגש אחד, כדי להביא את נותני השירותים אל הניצול, ושהניצולים לא יטבעו בביורוקרטיה. כל ניצול זכאי  לקבל את מלוא ההדרכה למיצוי הזכויות שלו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה