חדשות

פרסום ראשון: מנהל אגף אחרי שנתיים?

חדשות27 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

כשנתיים לאחר סיום תפקידו של מנהל האגף לאיכות הסביבה בעיריית באר שבע נועם יחיאל, מפרסמת העירייה מכרז חדש לתפקיד

פרסום ראשון: מנהל אגף אחרי שנתיים?
יחיאל נועם. האם יימצא לו סופסוף מחליף? | צילום: עיריית באר שבע

האם לאחר כמעט שנתיים יהיה סופסוף לעיריית באר שבע מנהל אגף איכות סביבה? העירייה פרסמה אתמול (שלישי) מכרז חדש לתפקיד, בו הודגש שהמנהל הנבחר “יחויב לסיים בהצלחה קורס להכשרת מנהלי שפ”ע ברשויות המקומיות, לא יאוחר מ-3 שנים מתחילת מינויו. עדכון שכרו מותנה בסיום הקורס כאמור”.

כזכור, ב-19.2.2018 פרסמנו כאן בלעדית שמנהל האגף לאיכות הסביבה ברשות נועם יחיאל הולך הביתה לאחר כשנתיים בלבד בתפקיד. כעבור 3 חודשים (ב-15.5.2018), פרסמנו שוב בלעדית על ביטול המכרז לאיוש התפקיד שהתפנה שהוצא כחודשיים לפני כן, באמצע מרץ. לפי הפרסום, החליטה העירייה להוציא את המכרז מחדש רק אחרי הבחירות המוניציפליות, שהתקיימו כחמישה וחצי חודשים לאחר מכן.

גורם ברשות, המעורה בדברים, אמר אז ל”שבע”: “נוח לראש העירייה רוביק דנילוביץ’, המחזיק בתיק איכות הסביבה, לעבוד עם 2 סגני מנהל האגף, אריק יעקב ויניב שטיוי, כאשר מאז עזיבתו של יחיאל, העניינים שם רגועים יחסית, והעבודה מתנהלת כסדרה”.

מהרשות נמסר בתגובה: “למרות שהעירייה קיבלה את כל האישורים, הנדרשים לפרסום המכרז ובחירת מנהל אגף חדש, בסופו של דבר הוחלט לדחות את הבחירה לאחר הבחירות, זאת” כדי “שאפילו למראית עין, לא ניתן יהיה לומר ששיקולים לא ענייניים היו חלק משיקולי הבחירה”.

אלא שלמרות זאת, לא הוציאה העירייה במשך כשנה מאז הבחירות המקומיות את המכרז המדובר, כאמור עד אתמול. כעת נותר לראות מי יזכה בכבוד של נשיאת התפקיד הלא ממש פשוט הזה ברשות…

כתבות נוספות בחדשות

0

צעירה הותקפה על ידי בני משפחה אחת...

הצעירה ברחה דרך החלון והמשטרה עצרה את החשודים

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת
0

עלייה בנתוני התחלואה ברחבי הנגב

בבאר שבע נוספו 24 חולים ב-3 הימים האחרונים. כמה נוספו ביישוב שלכם

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה