חדשות

תעודת סטודנט לאנשים על הרצף האוטיסטי

חדשות26 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

סטודנטים מ"האקדמיה החברתית" של מכללת קיי (תוכנית לאנשים על הרצף האוטיסטי), קיבלו תעודות סטודנט ושי לפתיחת השנה האקדמית

תעודת סטודנט לאנשים על הרצף האוטיסטי
"מפגשים נהדרים בין השיעורים". חברי "האקדמיה החברתית" | צילום: יח"צ

תלמידי התוכנית הייחודית “האקדמיה החברתית” של המכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי בבאר שבע קיבלו השבוע תעודות סטודנט ומתנת פתיחת שנה של אגודת הסטודנטים במכללה. ל”שבע” נמסר, ש”האקדמיה החברתית” הינה תוכנית לימודים והעשרה מיוחדת לסטודנטים על הרצף האוטיסטי. הסטודנטים מגיעים למכללת קיי פעמיים בשבוע, וזוכים למגוון רחב של הרצאות המיועדות להם, החל מקולנוע ותיאטרון ועד לחינוך סביבתי וחינוך מיני. הורי הסטודנטים מספרים שהתוכנית מעניקה לילדיהם עניין וסיפוק.

ראש “האקדמיה החברתית” ד”ר ניצן כהן: “כל שנה מחדש, אני מתרגשת מפתיחת השנה של ‘האקדמיה החברתית’. הסטודנטים ייהנו משנה של למידה ועשייה משותפים. התוכנית מאפשרת לאנשים על הרצף האוטיסטי ללמוד במגוון רחב של קורסים וכמובן לרכוש חברים חדשים. הלימוד במכללה לצד סטודנטים נוספים גורם להם תחושה של סטודנטים רגילים, כמו שאר בני גילם, וזה דבר מדהים”.

יו”ר אגודת הסטודנטים במכללת קיי, אבי בוחבוט “חשוב לנו כאגודה לתת לסטודנטים של ‘האקדמיה החברתית’ תחושה שהם סטודנטים ככל האחרים, כך שהיה ברור לנו שניתן להם תעודות סטודנט ושי לפתיחת שנה, כמו לכל סטודנט אחר. תוכנית ייחודית זו מייצרת מפגשים נהדרים בין השיעורים ובשעות הפנאי בין סטודנטים מהמכללה לסטודנטים מ’האקדמיה החברתית’, כך שכולנו נהנים ויוצאים נשכרים מהתוכנית”.

נשיאת מכללת קיי, פרופ’ לאה קוזמינסקי בירכה את הסטודנטים מ”האקדמיה החברתית” וסיכמה “אני גאה בכך שמכללת קיי מובילה ומקדמת תוכניות חברתיות רבות למען הקהילה, בהן ‘האקדמיה החברתית’. אני מאחלת לסטודנטים שנה של למידה פורייה ומהנה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

פרשי משטרת ישראל סיירו היום במרכז ביג

כחלק מהפעולות להגברת תחושות הביטחון בעיר

חדשות27 בספטמבר 2021    דקה אחת
0

אקדח וכדורים אותרו ברכב במרכז ביג

פעילות יזומה של משטרת ישראל מחוז דרום שנערכה הבוקר במרכז הקניות ביג בבאר שבע נתפס ברכב פרטי אקדח וכדורים, הנהג, תושב הפזורה נעצר והועבר לחקירה

חדשות27 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה