חדשות

פוענח חשד לרצח תושב נתיבות

חדשות25 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

החשוד ברצח נעצר 3 ימים לאחר המעשה, והפרקליטות צפויה להגיש נגדו כתב אישום

פוענח חשד לרצח תושב נתיבות
מהזירה בנתיבות | צילום: אליאור כהן, תיעוד מבצעי 'איחוד הצלה'

במסגרת מאבקה של משטרת ישראל במרחב הנגב בפשיעה החמורה, פוענח בסיומה של חקירה מורכבת שנוהלה ביחידה המרכזית של המשטרה במרחב חשד לרצח תושב נתיבות. ל”שבע” נמסר, שב-27.10 האחרון התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות קטטה בסמוך למרכז מסחרי בעיר ופצוע הנזקק לטיפול רפואי.

שוטרים הגיעו למקום, נאספו ממצאים, ונפתחה חקירה. עוד באותו הערב עם ההודעה בדבר מותו של הפצוע, תושב נתיבות בן 36, ובסיומה של הערכת מצב, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית במרחב הנגב.

במהלך החקירה, נודעה זהותו של חשוד במעשה, שלפי החשד היה בבריחה, וב-30.10 נעצר חשוד בן 28 גם הוא תושב נתיבות וכן נעצרו 5 חשודים נוספים בחשד למעורבות באירוע ובסיוע לאחר מעשה. עם התמשכות החקירה, השתחררו ה-5 בתנאים מגבילים בבית המשפט.

בהמשך, ככל שהחקירה התקדמה עלה שלפי החשד, בליל האירוע פגש החשוד בקורבן במרכז המסחרי, ואז מהלך דין ודברים שלף סכין, דקר אותו דקירה אחת קטלנית בצווארו, ונמלט עד לאיתורו ומעצרו בידי המשטרה. מעצר החשוד הוארך מעת לעת, והיום (שני) צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בגין המיוחס.

במשטרה מציינים, ש”משטרת ישראל השתמשה במיטב האמצעים והמשאבים בחקירת האירוע. זמן ומקום לא יהוו מפלט לחשודים בביצוע עבירות פליליות”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה