חדשות

מנציחים את הספורטאי יוסי שושן

חדשות21 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

אולם הספורט העירוני המוקם באופקים ויכלול גם משחקייה לגיל הרך ייקרא ע"ש איש הכדורגל המנוח שנהרג מפגיעת "גראד"

מנציחים את הספורטאי יוסי שושן
יוסי שושן ז"ל | צילום ארכיון: באדיבות המשפחה

בשבועות הקרובים, ייחנך אולם הספורט העירוני החדש באופקים, בו ייבנו אולמות חוגים ומסלולי אתלטיקה קלה, שיצטרפו למתחם הטניס הקיים, ויהוו את קריית הספורט של העיר. ל”שבע” נמסר, שבאחד המתחמים החדשים מתוכננת להיפתח משחקייה לגיל הרך, המיועדת לבני 3 חודשים עד 9 שנים.

אולם הספורט, שיוקם בסטנדרטים גבוהים במרחב קריית החינוך, ישרת את כלל התושבים, ונמצא בשלבי בנייה והצטיידות אחרונים. הוא יהיה נגיש, והמתחמים שבו ישמשו בשעות הבוקר את תלמידי בתי הספר היסודיים והתיכוניים ובשעות אחר הצהריים יתקיימו בהם חוגים של המתנ”ס ופעילויות מטעמו. האולם ייקרא ע”ש הספורטאי יוסי שושן ז”ל, שנהרג מפגיעת טיל “גראד” באוגוסט 2011.

בקרוב. חלק מהמתקנים באולם הספורט | צילום: באדיבות עיריית אופקים

ואילו המשחקייה מוקמת בעלות של 500 אלף שקלים, בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, ותתפרש על 250 מ”ר. היא תכלול בריכת כדורים, מתחם ג’ימבורי, מתקנים פעילים (כגון בנק, מרפאה, מכולת ותיאטרון בובות), וכן עמדות מולטימדיה, והיא תהווה מקום איכותי להעביר בו את זמן הפנאי של הורים וילדים.

ראש העירייה איציק דנינו: “בשנים האחרונות, אנו משקיעים מחשבה ותקציבים רבים בנושא קידום אורח חיים בריא בעיר אופקים, ובאחרונה אף הצטרפנו למיזם הארצי ‘ערים בריאות’, זאת מתוך הבנה על חשיבות העניין והרצון להגיע לכמה שיותר תושבים, שייקחו חלק בפעילויות השונות שיוזם המתנ”ס. אני שמח שבקרוב נחנוך את קריית הספורט החדשה בעיר, ובמסגרתה ניתן מענה גם להורים לילדים המחפשים מקום איכותי להעביר בו את זמן הפנאי שלהם במשחק ובחוויה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה