חדשות

מעקב "שבע": הברזיות של שמלה

חדשות20 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

כשנה ורבע לאחר שהעלה את היוזמה, הוצבו ברזיות מים ראשונות בנקודות מרכזיות בבאר שבע למען המתעמלים בעיר המדברית

מעקב "שבע": הברזיות של שמלה
חלוצות. אחת הברזיות הראשונות שהוצבו בבאר שבע | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

כשנה לאחר שסיים את כהונתו כחבר מועצת עיריית באר שבע, יצא לדרך הפרויקט האחרון שהוביל אביעד שמלה כחבר מועצה; כזכור, פרסמנו כאן שיוזם פרויקט ההצללות בגני המשחקים ובפארקים הציבוריים בבירת הנגב סוגר את הקדנציה עם סיכום על פרויקט עירוני חשוב נוסף.

רגע לפני תום כהונת מועצת העיר הקודמת, הוא קבע עם מנכ"לית העירייה אבישג אבטובי, ועם ראש סיעתו במועצה ("דרך חדשה") וראש הרשות רוביק דנילוביץ', על הצבת ברזיות מים בנקודות מרכזיות ברחבי העיר, בעיקר למען המתעמלים בעיר המדברית, כאשר בשנים האחרונות התרבה מאוד מספר תושבי באר שבע, המבצעים פעילות גופנית ברחובות בירת הנגב.

אביעד שמלה. "שמח על מימוש הרעיון" | צילום: ארכיון "שבע"

בנוסף, סיכם שמלה עם דנילוביץ' ואבטובי, שבשדרות מרכזיות בעיר יותקנו קולרים (ברזיות מים קרים, הפועלות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע), שניתן יהיה להרוות באמצעותן את צימאונם של המתעמלים ותושבים אחרים בבירת הנגב, במהלך כל שעות היממה. עם זאת, לנוכח היערכות הבחירות המוניציפליות, החליטו בצמרת העירייה, שהפרויקט ייצא לדרך רק בתחילת הקדנציה הבאה.

ואכן, באחרונה פרסם ראש הרשות בדף ה"פייסבוק" שלו: "רצות ורצים, הולכות והולכים, רוכבות ורוכבי אופניים. יצאנו לדרך עם הצבת קולרים מתקנים לשתיית מים קרים בצירי הספורט ברחבי העיר. ה-2 הראשונים הוצבו בשדרות (טיילת) אימבר, במקטע שבין כיכר המופת הטנק לבאר אברהם. נשמח להמלצתכם, באלו צירים נוספים, שבהם אתם עושים פעילות גופנית, נכון וכדאי להציב אותם, להנאתכם"?

שמלה הביע את שביעות רצונו מביצוע יוזמתו, ואמר ל"שבע" שהוא "שמח על מימוש הרעיון".

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה