חדשות

הרעלת אלכוהול של תושב אופקים

חדשות19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

בבית החולים "סורוקה" מאושפז אדם בשנות ה-50 לחייו, שהגיע ל"סורוקה" במצב אנוש עקב הרעלת מתנול

הרעלת אלכוהול של תושב אופקים
בקבוקי אלכוהול מזויף | צילום ארכיון: דוברות משרד הבריאות

חשד להרעלת אלכוהול בדרום: לבית החולים "סורוקה" פונה לפני מספר ימים אדם בשנות ה-50 לחייו, תושב אופקים, כשהוא במצב אנוש ובשוק עמוק וכשל רב מערכתי, כתוצאה מהרעלת מתנול. החולה אושפז ביחידה לטיפול נמרץ פנימי בבית החולים.

פרופ' יניב אלמוג (מנהל היחידה): "מתנול הוא סוג של אלכוהול המייצר חוויה דומה לזו של שתיית אלכוהול, שהוא חומר רעיל גם בכמויות קטנות. הרעילות של המתנול יכולה לפגוע במספר מערכות גוף, כמו מערכת העצבים המרכזית, כאשר אחת הפגיעות הקשות והמשמעותיות בהרעלה זו היא הפרעה במאזן החומצות בגוף ופגיעה בעצב הראייה עד כדי עיוורון ומוות".

ממשטרת מרחב הנגב נמסר, שלאחר קבלת הדיווח בעניין, נפתחה חקירה של תחנת אופקים וחוקרי יחידת ההונאה של מחוז דרום בשיתוף משרד הבריאות. במשטרה הדגישו: "משטרת ישראל פונה לציבור שלא לקנות אלכוהול לא מוכר במקום לא מוסדר, ולעקוב אחר הנחיות הרשויות".

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה