חדשות

ביקר את אימו נפגעת החרדה ועצר סוחר סמים

חדשות13 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

שוטר שהגיע לבקר את אימו נפגעת החרדה בנתיבות עצר חשוד בסחר בסם מסוכן

ביקר את אימו נפגעת החרדה ועצר סוחר סמים
צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

הטילים לא מונעים מעצר פושעים: אם חשבתם שהטילים מרצועת עזה עצרו את הפשיעה בנגב, אז טעות בידכם. ל"שבע" נמסר, ששוטר שהגיע אמש (שלישי) לבקר את אימו נפגעת החרדה בנתיבות כתוצאה מנפילת רקטה סמוך לביתה, עצר חשוד בסחר בסם מסוכן, לאחר שהלה עורר את חשדו.

השוטר שלא היה לבוש מדים, שמע חלק מהשיח של החשוד בטלפון, ובסריקה שעשה הבחין בשקית מתחת לרכב. משבא להרים אותה, גילה שתכולתה היא חומר חשוד כסם מסוג קנאביס. אז, פנה אליו החשוד בדרישה שלא ייגע בשקית. השוטר שהבין שיש כאן עניין לחשד בסחר בסם, ושעליו לבדוק קשר בין שיחת החשוד למעשה, ענה לאיש שהשקית שלו מאחר שהוא מצא אותה על הרצפה.

החשוד בתגובה השיב לו: "אל תיגע בה. השקית היא שלי. אני אזיין אותך". ואז, תוך שהוא יורד מהרכב הזדהה השוטר והודיע לחשוד על מעצרו. בתחקור ראשוני, קשר עצמו החשוד לסחר אותו עמד לבצע במקום, והאיש תושב באר שבע כבן 23 נעצר, ויובא היום לבית המשפט.

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה