חדשות

חמ"ל לתעשיינים מהדרום עד גוש דן

חדשות12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

בעקבות הידרדרות המצב הביטחוני, פתחה התאחדות התעשיינים חמ"ל מיוחד בעומר

חמ"ל לתעשיינים מהדרום עד גוש דן
אביב חצבני | צילום: "שבע"

לנוכח הידרדרות המצב הביטחוני, פתחה הבוקר (שלישי) התאחדות התעשיינים חמ"ל מיוחד בעומר, שייתן מענה 24 שעות ביממה לתעשיינים מהדרום עד גוש דן, במטרה לעזור להם לעבור את תקופת הלחימה ולתפקד באופן מיטבי לפי ההנחיות הביטחוניות של פיקוד העורף, לרבות מפעלים חיוניים.

ל"שבע" נמסר, שהחמ"ל יעניק באופן רציף מענה לכלל צרכי ובעיות המפעלים בעקבות הלחימה, כגון פגיעה של טילים במבני המפעלים, היערכות לעבודה במתכונת חירום, מחסור בעובדים ובחומרי גלם, פגמים במיגון מפעלים, הפסקות חשמל, חוסר יכולת לעמוד בהזמנות בעקבות פגיעה בתהליך ייצור, שיבוש בדרכי תחבורה וקבלת פיצויים בשל הלחימה.

בראש חדר המצב עומד מנהל מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים אביב חצבני, הנמצא בקשר רציף עם גורמי הביטחון וההגנה, ומעדכן באופן שוטף את המפעלים על כל התפתחות חדשה במצב.

חצבני: "לצערנו, חברות התעשייה נמצאות תחת איום ביטחוני תמידי, שמפריע להתנהלות הסדירה של המפעלים ולפגיעה בוודאות העסקית. אנו פועלים כל העת, ככל שביכולתנו, כדי לסייע למפעלים בשגרה ובחירום. אנחנו מדגישים שוב שישנו הכרח להישמע להנחיות פיקוד העורף במלואן ובאופן מפורש. זו גם העת להודות לעובדי התעשייה על הגעתם לעבודה במפעלים החיוניים".

פרטי ההתקשרות עם חדר המצב של התאחדות התעשיינים: טלפון חדר המצב –  08-6466705. מייל –  avivh@industry.org.il

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה