חדשות

ניהול עם ערכים

חדשות22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

תוכנית לימודים חדשה של הפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון תחבר את המנהלים הלומדים בה לערכים שיובילו אותם לקדם חברה טובה יותר

ניהול עם ערכים
פרופ' מיקי מלול. "הנוסחה שלנו לניהול מנצח" | צילום: שי שמואלי

הפקולטה לניהול ע”ש גילפורד גלייזר באוניברסיטת בן גוריון מציעה תוכנית לימודים חדשה, שתחבר את המנהלים הלומדים בפקולטה לערכים שיובילו אותם לקדם חברה טובה יותר, הן עבור הבעלים והן עבור העובדים והקהילה.

ל”שבע” נמסר, שדיקן הפקולטה לניהול פרופ’ מיקי מלול אמר בעניין: “זוהי גישה אסטרטגית, שתבטיח לארגון הצלחה לאורך זמן. הניהול הוא מאוד משמעותי ובעל השפעה על החיים ועל החברה ועל מעגלים נוספים: משפחות העובדים, הסביבה, ספקים וכן הלאה”. הפקולטה גם תציע במסגרת התואר השני קורס חדש וייחודי בשם “פיתרון בעיות מורכבות”, המציב את “האתגר החברתי כמקרה למידה”. בתוכנית יוקרתית נוספת במסגרת התואר השני “משואות למצטיינים”, ייקחו חלק מנהלים מהעתודה הניהולית הבכירה של ישראל.

לדברי הדיקן, התוכנית החדשה מיועדת לכלל הסטודנטים בפקולטה לניהול הלומדים מינהל עסקים לתואר הראשון והשני, ניהול מלונאות ותיירות, מנהיגות חברתית, ניהול מערכות בריאות, מינהל ומדיניות ציבורית וכן תוכניות המנהלים השונות. הפקולטה באוניברסיטת בן גוריון היא היחידה בארץ המכשירה מנהלים מכל הסקטורים, וכ-1,000 סטודנטים מסיימים בה את לימודיהם מדי שנה, כאשר עד כה נרשמו כ-17 אלף בוגרים של הפקולטה שהשתלבו בעמדות בכירות במשק.

ופרופ’ מלול סיכם: “הנוסחה שלנו לניהול מנצח מוסיפה לתוכניות הלימודים כלים לפיתוח מנהיגות עסקית יצירתית וליזמות חברתית, זאת תוך חיבור לפרקטיקה ולמידה התנסותית. ניהול מוביל שינוי חברתי ומשיא ערך לכלל בעלי העניין: הארגון והחברה. זו תפישת ניהול המתייחסת לעולם דרך עדשה רחבה שלוקחת את החברה העסקית והחברה בה אנו חיים כבעלי עניין בתוך כל תהליך הניהול. זוהי תפישת הניהול שרלוונטית לעולם החדש. לפיכך, הבוגרים שלנו הינם רלוונטיים ומובילים את עולם הניהול והחברה בישראל”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה