חדשות

מפגש ביטחוני מסקרן בשער הנגב

חדשות17 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

אנשי ביטחון ביישובי המועצה האזורית למדו על פיתוחים חדשים בתחום המיגון, ביניהם שמיכת ה"ארמדילו"

מפגש ביטחוני מסקרן בשער הנגב
מיגון אישי. שמיכת ההגנה | צילום: באדיבות חברת T9

מפגש של אנשי ביטחון ביישובים שבמועצה האזורית שער הנגב נערך באחרונה בהשתתפות קציני ביטחון, שלמדו על פיתוחים טכנולוגיים חדשים, ואף שיתפו את הנוכחים באתגרים העומדים בפניהם לקראת השנה החדשה.

ל”שבע” נמסר, שבין הפיתוחים המסקרנים ביותר נרשמה שמיכת ה”ארמדילו”, פיתוח של חברת 9T, המציע מיגון אישי בכל מקום לכל אדם ובכל גיל. על כך, סיפר לירן כהן, מייסד החברה: “הצלחנו לייצר שמיכה המותאמת אישית כך שבעת אזעקה, אותו אדם יכול פשוט לשלוף את המיגון. השמיכה הממוגנת יכולה לצמצם את פגיעת הרסיסים. בדקנו אותה בעשרות מצבי חירום, וגילינו שהיא נוחה ויעילה ויכולה להציל חיים רבים”.
הנושאים הנוספים שעלו במפגש הייחודי מפי הקב”טים היו מיגון בתי אבות, מיגון חקלאים, אנשי רפואה ועוד. מרק פרוביזור, יוזם המפגש המשמש כיועץ ביטחוני בכיר, השותף לרעיון ובעל חברת “פרו – אסימטרי”, ציין שהקב”טים העלו התמודדויות, אתגרים ואף יצאו עם פיתרונות חדשניים ומסקרנים.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה